Petition Closed
3,133
Supporters

Tell the Mayor of Turkey that dogs are being raped behind his office...He NEEDS to find the disgusting pervert and charge him in a court of law.

He needs to make an example of this individual, send a clear message: We won't tolerate nor accept this brutal abuse upon innocent animals!

The rape took place right behind the building of the Sincan Municipality in Ankara, Turkey.
A few meters away from a building constantly monitored by security. A dog is being raped, her screams are loud, can obviously be heard from a distance...

But nobody did anything...?

Tell him: Today was a Dog, Tomorrow a Child...

Mustafa Tuna (DIRECT LINE) : 90 3122693830
email (he checks them himself): mustafatuna@sincan.bel.tr

 

Letter to
Mayor of Sincan (Ankara) Mayor Mustafa Tuna
Sevgili Belediye Başkanı Mustafa,

Ben senin ülkedeki hayvanlar için mezar o endişeler ifade etmek için yazıyorum. Orada yer almış olması Kötüye "Birçok sayar olmuştur. Biz, Kanunlar lütfen Bu suçlar için Suçlular Sorumlu Tutulacak Sorumlu olan hayat kurtarıcı hayvan refahı uygulamak, sen çağırıyorlar.

Bu akım olay ve ofis dışında sadece doğru yerini almıştır uluslararası öfke kazandı vardır.

Ankara Sincan Belediyesi Binası arkasında Tecavüz yer aldı hakkı saklıdır.
Uzak bir binadan Birkaç metre Sürekli, Köpek tecavüz Altindag bir güvenlik tarafından izlenir
hedef kimse "bir şey mi ...???

Günümüz Batı Uygar Toplum, biz kötüye eylemleri için hayvan refahı ve şefkatli bakım, ülkenizdeki Sürekli Taking yeri, A Milli Utanç mı çok yüksek doğru görünüyor tutun .... em 'için Humane Tedavi uygulamak lütfen.


Sürekli kötüye bu korkunç desen A çözünürlüğü ile From You İşitme hafta sonları bekliyoruz, zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.Dear Mayor Mustafa,

I am writing to express our grave concern for the animals in your country. There has been numerous counts of abuses that have taken place there. We are urging you, please, enforce animal welfare laws and ensure that the criminals responsible for these crimes are held accountable.

This current incident has just taken place right outside your office and has gained international outrage.

The rape took place right behind the building of the Sincan Municipality in Ankara.
A few meters away from a building constantly monitored by security a dog is being raped,
but nobody did anything...???

In today's Western Civilized Society, we hold very high regards towards the well being and compassionate care for animals, for the continuous acts of abuse taking place in your country, is a national shame....please enforce humane treatment for them.


Thank you for your time, we look forward to hearing from you with a resolution to this horrendous ongoing pattern of abuse.