Zatrzymaj cenzurę. Uratuj internet!

Zatrzymaj cenzurę. Uratuj internet!

Started
15 June 2018
Petition to
Antonio Tajani (European Parliament) and
Signatures: 5,335,118Next Goal: 6,000,000
Support now

Why this petition matters

Started by Save The Internet

English | Dutch | German | Italian | Romanian | Spanish | French | PortuguesePolish | Finnish

Zatrzymaj cenzurę. Uratuj internet!
Wspomóż nas przez Gofundme. Nikt z nas nie otrzymuje zapłaty za pracę włożoną w ten projekt, a koszty organizacji protestów, przelotów i podróży po Europie musimy pokrywać z własnej kieszeni. Liczymy na Twoją pomoc i wsparcie w powstrzymaniu Artykułów 11 i 13 przed wejściem w życie.
W styczniu najprawdopodobniej odbędzie się trzecie głosowanie. Śledź nas na Twitterze, oraz Facebooku, by otrzymywać najnowsze informacje.
Milion podpisów pod naszą petycją zostało zignorowane. Do następnego głosowania potrzebujemy ich jeszcze więcej!
Udostępnij to naTwitterze
Udostępnij to na Facebooku

Przekonaj znajomych!
Skorzystaj z portali społecznościowych. Rozmawiaj z ludźmi ze swojego otoczenia. Przekonaj chociaż 5 osób do podpisania naszej petycji.
W ten sposób wszyscy zyskamy.
Musimy zmobilizować jak największą ilość ludzi!


Odrzucenie projektu ustawy przez zgromadzenie plenarne nie jest bynajmniej zakończeniem tej historii. Jest to raczej skierowanie projektu ustawy do ponownego przedyskutowania w Parlamencie Europejskim. To, czy do ustawy zostaną wprowadzone zmiany również zależy od decyzji zgromadzenia plenarnego. We wrześniu dojdzie do kolejnego głosowania, a do tego czasu będziemy obserwować sytuację i nie zaprzestaniemy naszych protestów.

Julia Reda, eurodeputowana (Pirates / Greens EFA), wezwała do "Dnia akcji SaveTheInternet" 26 sierpnia. Ma to na celu wysłanie jasnego, ogólnoeuropejskiego przesłania zarówno do krytyków, jak i działaczy przeciwko reformie prawa autorskiego i na rzecz wolności informacji.

Dla krytyków:
Zagadnienia, takie jak potencjalnie unijne pomocnicze prawo autorskie i technologie rozpoznawania treści - powszechnie znane jako "filtry przesyłania" - pozostają nierozwiązane.

Podpisz naszą petycję i pokaż członkom Parlamentu Europejskiego jaką decyzję podjęli obywatele!

Drodzy posłowie do Parlamentu: bądźcie dobrze poinformowani! Dowiedzcie się jakie są konsekwencje proponowanych projektów dla użytkownika prywatnego, jak również dla gospodarki. Bądźcie naszym głosem w walce przeciwko dyrektywom podobnym do art. 11 i 13, lub ograniczającym wolność informacji w jakikolwiek inny sposób.

#savetheinternet #saveourinternet
W celu uzyskania dalszych informacji odwiedź naszą stronę: saveourinternet.info

Support now
Signatures: 5,335,118Next Goal: 6,000,000
Support now