Şehit Cüneyt SERTEL ismi, Polatlı Çarşı Camii’ne verilsin.

Kampanya Kapatıldı

Şehit Cüneyt SERTEL ismi, Polatlı Çarşı Camii’ne verilsin.

Bu kampanya 1.453 destekçiye ulaştı


Millî mukaddesatlar (vatan, millet, devlet, din, bayrak vs.) uğruna toprağın kara bağrına düşmüş olan aziz şehitlerimizin isimlerinin gelecek nesillere aktarılması, anlatılması açısından bazı mekânlara şehitlerimizin isimlerinin verilmesi yarar sağlayacaktır. 

Bu mekânlar; cadde, sokak, bulvar, okul, hastane, park vs. olabilir.

Polatlı Çarşı Camii, Polatlı'nın merkezinde olan bir camii olduğu için; Polatlılı bir şehidimizin buraya isminin verilmesi, o şehidimizin daha çok isminin anılmasına sebebiyet vereceği gibi, aynı zamanda gelecek nesillerin şehitlere dair bir şuur elde etmelerine vesile olacaktır. 

Bu konuda bir girişim yapmak gerektiği düşüncesinden hareketle, Ankara'da bombalı terör saldırısı sonucu şehit olan Kıdemli Astsubay Başçavuş Cüneyt SERTEL'in isminin Polatlı Çarşı Camii'ne verilmesini talep ediyoruz. 

Şehitlerimizin ruhları şad olsun.

Önemli Not: Bu kampanyanın hemen akabinde, diğer şehitlerin isimlerinin de Polatlı'da önemli ve merkezî yerlere verilmesi için girişimlerde bulunulacaktır. Bugün Serhat imzanı bekliyor!

Serhat KAHRAMAN bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «(İmzalamak için tıkla) Şehit Cüneyt SERTEL ismi, Polatlı Çarşı Camii’ne verilsin.». Serhat ve imza atan diğer 1.452 kişiye katıl.