Kampanya Kapatıldı

YAVUZ SELİM DEVLET HASTANESİ KARTAL HALKININDIR

Bu kampanya 1.261 destekçiye ulaştı


ÖNCE KADIN DOĞUM SONRA YAVUZ SELİM
Kartal Yakacık Kadın Doğum Çocuk Hastalıkları Hastanesini Sultanbeyli'ye taşıma kararının ardından Yavuz Selim Eğitim ve Araştırma Hastanesini de Tuzla'ya taşıma kararının alınmasına BÖLGE HALKINDAN BÜYÜK TEPKİ.........     
Sağlık Bakanlığı tarafından alınan , Bölge Halkı için büyük önem arz eden iki köklü hastanenin taşıma kararları büyük tepkiye neden oldu.Vatandaşlar bu kararı alanların bir kez daha düşünmelerini istedi.Bu kararların duyulmasının ardından vatandaşlarla birlikte Kartaldaki 20 Mahalle Muhtarı konuyu Başbakan ve Cumhurbaşkanına ileteceklerini belirttiler.Bu alınan kararların özel hastanelere büyük rant sağlayacağını ifade eden vatandaşlar,göz göre göre Kartal'ın içini boşaltıyorlar ama buna asla müsaade etmeyeceğiz diyerek tepkilerini dile getirdiler.Bugün deniz imzanı bekliyor!

deniz yagmur bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «SAĞLIK BAKANLIĞI GÜNEY KAMU HASTANELER BİRLİĞİ İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ: YAVUZ SELİM DEVLET HASTANESİ KARTAL HALKININDIR». deniz ve imza atan diğer 1.260 kişiye katıl.