Doğrulanmış başarı

Ağır Engelli Çocuğumun Tedavisi için Destek Bekliyorum.

Bu kampanya 27.881 destekçi ile değişim yarattı!


Ağır engelli bir oglum var, 5 buçuk yaşında, adı Metehan. Oğluma 5 yıldır herhangi bir tanı konulamıyor. Oğlum yürüyemiyor, konuşamıyor, gözleri görmüyor. Midesinden PEG ile besleniyor. Ses tellerinden biri olmadığı için ağlayamıyor.

Maddi durum yüzünden farklı hastanelere gidip tanı koyduramıyorum. Biz Ordu'da yaşıyoruz ve Metehan'ı sadece Samsun'a götürebiliyoruz. Orada da bir türlü tanı koyamıyorlar. Bu nedenle büyük şehirlere götürmem gerekiyor ama götüremiyorum. 

Diğer yandan en büyük ihtiyacımız medical malzeme. Metehan yürüyüp oturamadığı için dik durmasını sağlayacak bir cihaz var ve onu almaya da gücümüz yetmiyor. 

Bu konuda devletimizin elimizden tutmasını istiyoruz. Biz sesimizi duyurmak için bu kampanyayı başlattık. Sizlerin imzalarıyla Sağlık Bakanlığı'nın sesimizi duyacağına inanıyoruz. 

Şimdiden teşekkür ederim. Bugün Durmuş imzanı bekliyor!

Durmuş Bodur bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Sağlık Bakanlığı sesimizi duydu. Sayenizde oğlumu Ankara'da tedavi ettirebileceğiz. Hepinize teşekkür. @sagliklicozum». Durmuş ve imza atan diğer 27.880 kişiye katıl.