
Help ons alstublieft om € 10.000 / £ 8.500 op te halen om de juridische kosten te dekken van Michael Düllmann, een joodse man uit Berlijn die campagne voert om de Wittenberg Judensau (jood-varken) te laten verhuizen van de muur van de Wittenberg-kerk waar Martin Luther predikte en ernaar verwezen.
De volgende rechtszitting is op 24 januari 2020 - doneer nu!
Tot nu toe zijn er geen fondsen geworven en hebben alle betrokkenen de meest genereuze tijd en werk kosteloos gegeven, inclusief de auteur van dit beroep en verzoekschrift, het juridische team dat Michael Düllmann helpt, de pastorale en spirituele aanhangers die regelmatig wake in Wittenberg en anderen die deze zaak steunen.
Zodra de juridische kosten van Michael Düllmann (voor rechtszittingen, enz.) Zijn betaald, worden eventuele extra fondsen gedoneerd aan Yad VaShem, het herdenkingscentrum van de Wereld Holocaust in Jeruzalem, Israël.