NIE dla zakazu edukacji seksualnej w Polsce!

NIE dla zakazu edukacji seksualnej w Polsce!

0 have signed. Let’s get to 50,000!
At 50,000 signatures, this petition becomes one of the top signed on Change.org!
Edukacja w Działaniu oraz Protest z Wykrzyknikiem started this petition to Sejm RP and

PL / ENG / ITA

Wczoraj w sejmie odbyło się pierwsze czytanie projektu obywatelskiego "Stop pedofilii". Projekt zakłada zakaz prowadzenia edukacji seksualnej oraz karę więzienia dla edukatorów.

PiS oficjalnie poparł projekt i domaga się nawet pięciu lat pozbawienia wolności za edukowanie młodzieży na temat seksualności i antykoncepcji. 

Pisząc te słowa, do końca nie możemy uwierzyć, że dzieje się to naprawdę. W żadnym demokratycznym kraju nie ma takich przepisów prawa. Mimo to, nasi rządzący pod przykrywką “ochrony dzieci” chcą pozbawić młode pokolenie rzetelnej wiedzy na temat antykoncepcji i seksualności.

Czy naprawdę chcemy żyć w kraju rozmów i lektur zakazanych? Co ma być źródłem wiedzy dla naszych dzieci? Kościół i filmy pornograficzne? 

Prawne zakazanie edukacji seksualnej to działanie przeciwko dzieciom i młodzieży, a także  uniemożliwienie pracy pielęgniarek, położnych, psychologów, pedagogów, terapeutów, fizjoterapeutów, ginekologów, pediatrów.

Stanowczo sprzeciwiamy się temu projektowi ustawy i apelujemy do rządzących do jego natychmiastowego odrzucenia. A was prosimy o podpisanie naszej petycji. Im więcej nas będzie, tym głośniej wybrzmi nasz protest.

#EdukacjaSeksualna #SexEdPoland

Edukacja w Działaniu
Protest z Wykrzyknikiem

0 have signed. Let’s get to 50,000!
At 50,000 signatures, this petition becomes one of the top signed on Change.org!