Kampanya Kapatıldı

Mersin sahiline kamera takılsın. Hayvanlar öldürülüyor ve suçluları bulunamıyor

Bu kampanya 13.889 destekçiye ulaştı


16 Ekim 2017 tarihinde sahildeki sokak kedi ve köpeklerini besleme sırasında bıçaklanmış bir kedi bulunmuştur. Karakola gidip sorduğumuzda ise sahil kısmında kamera olmadığı için maalesef bu canilerin bulunamayacağı bilgisini aldık.

7 Ekim 2017 tarihinde sahilde zehirlenmiş 13 kedi bulundu. 1 tane kediyi veterinere götürdüğümüzde ise zehirlendiğini öğrendik.

Bizim sizden isteğimiz, sahildeki kedi evleri ve besleme alanlarının düzenlenip kamerayla takip altına alınması. Kamera takip sistemi olursa bu tarz hayvanlara zararların azalacağını düşünmekteyiz. Mersin sahil yolu oldukça geniş bi alanı kaplamakta ve kamera olmaması büyük bir eksikliktir.

Her gün 1-2 kedi zehirlenme vakası daha yaşıyoruz. Onların bir sayıdan ibaret olmasını değil can taşıdıklarının farkına varılmasını istiyoruz. Besleme noktalarına kamera takılıp takip edilmesini istiyoruz.Bugün Pinar imzanı bekliyor!

Pinar Karatas bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Mersin sahiline kamera takılsın. Hayvanlar öldürülüyor ve suçluları bulunamıyor». Pinar ve imza atan diğer 13.888 kişiye katıl.