Kampanya Kapatıldı

Beylerbeyi Vapur İskelesi'ne sabahları ek sefer konulsun

Bu kampanya 44 destekçiye ulaştı


Beylerbeyi Vapur İskelesi’ni kullanarak karşıya geçmek isteyen vatandaşlar için sabah 07:15 ve 07:50 saatleri arasında vapur seferi yok. Bu nedenle o saatte vapur kullanabilecek vatandaşlar özel araçları ya da toplu taşıma araçlarına binerek karşıya geçmeye çalışıyor.

Bu durumun sonuçları: Boğaz köprüsü ve Üsküdar trafiği çok sıkışık. Metrobüs ve Üsküdar tarafına giden otobüsler (Marmaray kullanacaklar için) çok kalabalık. Boğaz Köprüsü metrobüs durağı çok kalabalık. İnsani olmayan koşullarda sıkışık ve kalabalık.

07:00 - 08:00 saatleri arasına konulacak her ek sefer yukarıdaki sonuçları bir nebze de olsa iyileştirecektir. Çengelköy İskelesi’nden 07:35′te kalkan vapurun Beylerbeyine uğraması da bir çözüm olabilir ama en iyi seçenek 07:30 -07:40 arasına yeni bir vapur konulması olabilir.

İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Şehir Hatları yetkililerinden ricamız lütfen ek vapur seferleri konulsun.Bugün Orhan imzanı bekliyor!

Orhan Sezer bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «info@sehirhatlari.com.tr: Beylerbeyi Vapur İskelesi'ne sabahları ek sefer konulsun». Orhan ve imza atan diğer 43 kişiye katıl.