Kırk Yıllık Hatırıyla Türk Kahvesi Cezvesi Emoji Olsun İstiyoruz!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.500.


Her yıl, her kesimden, her yaştan misafiri ağırlayan Marmara Forum olarak,

40 yıl hatırı olan o acı kahvenin yalnızca bir içecek olmadığını çok iyi biliyoruz!

Tüm dünyanın tanıdığı o kahve çekirdeklerinin bizim öğütücülerimize girdiğinde, bizim cezvelerimizde piştiğinde, bizim sunumumuzla servis edildiğinde bizi ne kadar iyi yansıttığına ilk elden tanıklık ediyoruz.

Her gün, her yudumda, köpüğünde, telvesinde, kokusunda hissettiğimiz özel duyguları, 17 Kasım’da bir Türk Kahvesi rekoruyla taçlandırıyoruz!

Guinness Dünya Rekorları organizasyonunun takip edeceği “International Forum Coffee Weeks” etkinliğinde,

Dünyanın en büyük cezvesinde Türk Kahvesi pişirip, hepimizin umutlarını, sevgilerini, mutluluklarını içeren bu tadı hep birlikte paylaşacağız.

Madem Türkiye’nin değeri Türk Kahvesi’nin dünya rekorunu ülkemize taşıyoruz, peki neden sanal dünyaya da taşımayalım” dedik…

Ve dünyanın en büyük hatırı için #CEZVEmoji kampanyasına can verdik!

Tüm kahve tutkunlarını, her gün defalarca aklımıza gelen, soframızı süsleyen, damağımızı çatlatan Türk Kahvesi için başlattığımız emoji kampanyasını desteklemeye davet ediyoruz!Bugün Marmara Forum imzanı bekliyor!

Marmara Forum bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Emoji Brand: Kırk Yıllık Hatırıyla Türk Kahvesi Cezvesi Emoji Olsun İstiyoruz!». Marmara Forum ve imza atan diğer 1.390 kişiye katıl.