Petition Closed

Ben Azad Tokmak, 18 yaşındayım. 16 yıldır annemi cezaevi dışında görmedim. Bakırköy Kadın Tutukevinde hükümlü Fatma Tokmak’ın oğluyum.

Benim hayatım 1,5 yasında bir işkencehanede durdu. Çünkü orda bir tek fiziğime değil ruhuma da işkence yaptılar. Anneme yapılan işkence ve baskılar onu yıldırmıyordu ama benim çığlıklarım annemi kalbinden vuruyordu her seferinde…

Ve aradan 16 yıl geçti.  Annem, işlemediği bir suçtan dolayı nedensiz bir şekilde hala cezaevinde…

Şimdi 18 yaşındayım. Annemin ölümünü beklemek değil, onunla her gün yeni bir şeyler yaşamak istiyorum. Annemi ölü değil canlı istiyorum. Çok mu şey istiyorum? Sizden desteklerinizi bekliyorum. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim. 

Letter to
T.C Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül
T.C Adalet Bakanı Sayın Sadullah Ergin
Ben Azad Tokmak. Bakırköy Kadın Tutukevinde hükümlü Fatma Tokmak’ın oğluyum. Benim hayatım 1,5 yasında bir işkencehanede durdu. Çünkü orda bir tek fiziğime değil ruhuma da işkence yaptılar. Anneme yapılan işkence ve baskılar onu yıldırmıyordu ama benim çığlıklarım annemi kalbinden vuruyordu her seferinde…

Ve aradan 16 yıl geçti. Annem, işlemediği bir suçtan dolayı nedensiz bir şekilde hala cezaevinde…

Şimdi 18 yaşındayım. Annemin ölümünü beklemek değil, onunla her gün yeni bir şeyler yaşamak istiyorum. Annemi ölü değil canlı istiyorum. Çok mu şey istiyorum, sizden desteklerinizi bekliyorum. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

azad Tokmak started this petition with a single signature, and now has 865 supporters. Start a petition today to change something you care about.