Kampanya Kapatıldı

YALOVA ÜNİVERSİTESİNİN "YÜRÜYEN KÖŞK" LOGOSUNU GERİ İSTİYORUZ

Bu kampanya 1.782 destekçiye ulaştı


YALOVA ÜNİVERSİTESİNİN "YÜRÜYEN KÖŞK" LOGOSUNU GERİ İSTİYORUZ

(Yeni logo estetikten uzaktır ve Yalova’yı temsil etmemektedir!)
           2008 yılında kurulan Yalova Üniversitesinin logosu ‘YÜRÜYEN KÖŞK’ iken, Rektörlük bu logoyu beş yıl sonra gerekçesiz silmiş ve yerine anlamsız bir logo kullanmaya başlamıştır. Bu çok üzücüdür.
              ATATÜRK “Yalova benim kentimdir” demiştir ve kente çok emek vermiştir. Ayrıca; Ata yadigarı olan 'YÜRÜYEN KÖŞK', doğa sembolüdür, Yalova'nın markasıdır ve 2017 yılı UNESCO dünya kültür mirası için adayıdır!
            Rektörlük eski tasarımın (YÜRÜYEN KÖŞK) tekrar kurumsal logo olması konusunun Üniversite Senatosunda değerlendirileceğini açıklamıştır. Şimdi herkes Üniversite'nin alacağı kararı merakla beklemektedir.
            Lütfen, ‘Yürüyen Köşk’ün –eskiden olduğu gibi- Yalova Üniversitesinin kuruluş logosun olması için, kampanyaya imza verelim ve konuyu paylaşalım.
El ele.                                                                                                                                                                                   
Bugün Mefaret imzanı bekliyor!

Mefaret CIM bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Yalova Üniversitesi, Yalova Üniversitesi Senatosu, Yalova Üniversitesi Rektörlük, Yalova Tema Vakfı.: YALOVA ÜNİVERSİTESİ KURULUŞ LOGOSU "YÜRÜYEN KÖŞK"NU GERİ İSTİYORUZ». Mefaret ve imza atan diğer 1.781 kişiye katıl.