Doğrulanmış başarı

TRT, 2016 Olimpiyat Oyunları’nı yayınlasın

Bu kampanya 1.291 destekçi ile değişim yarattı!


4 yılda bir yapılan ve dünyanın en önemli spor organizasyonu olan Olimpiyat Oyunları'nın başlamasına günler kala Türkiye'de henüz yayınlayacak bir kanal bulunmuyor.

Kamu yayını yapmakla görevli olan ve geçmiş oyunları yayınlayan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nı yayınlamak için üzerine düşen görevi yerine getirmeli.

5 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak Rio Olimpiyat Oyunları'nın Türkiye'de yayınlanmaması durumunda her geçen güz azalan spora ilgi topyekün büyük bir zarar görecektir.

Oyunların başlamasına kısa bir süre kalması nedeniyle de böylesine büyük bir organizasyonun altından sadece büyük bir bütçe ve kadroya sahip olan TRT kalkabilecek durumdadır. Bu nedenle kamu yayıncısı sorumluluğu olan TRT 2016 Rio Olimpiyat Yayınlarını Türkiyeli izleyiciler ile buluşturmalıdır.Bugün Hasan imzanı bekliyor!

Hasan Tosun bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «TRT, 2016 Olimpiyat Oyunları’nı yayınlasın #TRTOlimpiyatlarıYayınla». Hasan ve imza atan diğer 1.290 kişiye katıl.