Göz göre göre bizi öldürmeye çalışıyorlar.Bu konuda birşeyler yapmalısınız. Bütün bunlara son verene kadar uyarılara devam edeceğiz. Lütfen birşeyler yapın yetkilileri haberdar edin.Saygılar

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 2.500.


Chemtrail NEDİR ? 
Aslında uçakların hemen arkasında, bir kuyruk gibi duran buharlaşma, bir kaç saniye veya bir kaç dakika sonra çözülür, ama gökyüzünde saatlerce yapay bulut olarak yayılmaz. Havada oluşan bu şeritlerin, özellikle yoğun hava trafiği olan bölgelerde, örneğin hava alanı yakınlarında, daha fazla görülebileceği düşünülebilir. Ancak hava alanı olmayan, kırsal alanlardan da birçok spreyleme haberleri gelmektedir. Ayrıca şu unutulmamalı ki sivil ticari uçaklar, genelde belirlenen rotalarda, düz çizgileri takip ediyorlar. Halbuki sprey bulutları çok karmaşık formlarda ve ticari rotaların dışındaki istikametlerde görülebiliyor.Genel belirtiler
Rüzgar gücü ve çekme yönüne göre Chemtrails şeritleri havada saatlerce kalabiliyor ve gitgide yayılıyorlar. Yaklaşık 2 - 5 saat içersinde beyaz gri bir tabaka oluşup, gökyüzüne dağılıyor ve loj bir görünüm oluşuyor. 

Chemtrail bulutlarına, artık gitgide "normal" gözüyle bakılmakta, zira büyük şehirler üzerinde sürekli varlıklarını sürdürüyorlar. Bilhassa iyi havalarda meydana çıkan uçaklar, ızgara halinde desenli spreyleme uçuşları yapmaktadır. Yakınında havaalanı olmayan bölgelerde, geridönüş manevraları ile enteresan formasyonlar oluşmaktadır. Kare şeklinde (eşit mesafelerde) desenlerin oluşması, sivil hava trafiğinin bu formasyonların ortaya çıkmasında bir rol oynamadığını kanıtlıyor. 

Bu uçuşlar, havayı sistematik suni bulutlarla kaplamayı amaçladığı ortaya çıkıyor. Bazen iki uçağın hemen hemen aynı yükseklikte uçtuğunu, ancak birisinin arkasında sürekli şerit oluştuğunu, diğerinin ise birkaç dakika sonra kaybolan kısa şeritle uçtuğunu gözlemleyebilirsiniz. Diğer bir fenomen ise, kimyasal tankın boşalması, havadaki şerit oluşumunun durması, başka tank devreye girdiğinde, spreylemenin tekrar başlamasıdır. Bu durum düzenli olarak takip edilebilir. 

Eski Greenpeace aktivisti Werner Altnickel, birkaç yıl boyunca titizlikle chemtrail uçuşlarını araştırmış ve yaptığı çalışmaları kendi web sitesinde (www.chemtrail.de) toplamış, okurlarına sunmuş. En son video kaydı (aşağıda) için şöyle yazıyor: 19.9.2012 tarihinde havada iki tane paralel şekilde uçan dört motorlu askeri uçağı yakaladım, hemen video kaydına başladım. İki askeri jet yanyana uçarken, kalıcı chemtrail izi bırakıyorlardı. Uçağın birinin spreylemesi aniden sona erdi, başka tankın devreye girmesi ile 20 saniye sonra spreyleme tekrar başladı. Diğer jet aralıksız iz bırakmaya devam ediyordu. Chemtrails diye bir şey yok diyenleri bu oluşumu açıklamaya davet ediyorum. Nasıl bir fiziksel gerekçe sunabilecekler merak ediyorum.

Su buharına nazaran farklılıklar
Chemtrailslerin su buharı şeritlerine göre en belirgin farklılıkları, gökyüzünde kalıcı olmalarıdır. Su buharı genellikle 10.000 metre yüksekliklerde -40°C altında hava derecesinde oluşur. Normal su buharı (Contrails) genelde 3-4 saniye sonra kaybolur, bazen birkaç dakika, ancak en fazla 20 dakika varlığını sürdürebilir. Chemtrails ise birkaç saat boyunca, rüzgar hızı ve rüzgar yönüne bağlı olarak dağılır. İnce şeritler, gitgide genişler ve gri renginde bir bulut çorbası oluşur. Kalın ve hantal bir görünüm sergileyen Chemtrail, uçak modeli ve uçuş yüksekliğine göre, dört jet/meme tarafından dışarıya püskürtülür, arkada iki şerit yerine dört şerit görülür.

Chemtrailsin kimyasal bileşimi

Püskürtülen kimyasalın özü baryum tuzları ve alüminyum parçacıkları ihtiva eder. Kanadada yağmur suyu araştırmalarında 5 ila 20 kat arası alüminyum değerleri ölçülmüştür. Kimyasal kokteylin yaklaşık bir yıl havada kalabilmesi için bir polimer karışımı taşıyıcı madde eklenmektedir. 

Su buharlarında hiç rastlanmayan bir görünüm; sağ fotoğrafta görülen kimyasal türbülanlaslar (aşağı doğru sarkan oluşumlar). Chemtrails içinde tespit edilebilen diğer bir madde: JP8 110 jet yakıtı ile karıştırılan "etilen dibromür (EDB)". Bu kimyasal böcek ilacı, kanserojen ve kimyasal toksin olduğundan, EPA tarafından 1983 yılında yasaklanmıştır.

Ağaç katili alüminyum
Yoğun alüminyum konsantrasyonlarının olduğu topraklarda, toprağın yüksek pH değerleri sebebi ile tarım yapılamayacağı biliniyor. Ancak bununla kalmıyor. Aşırı yanıcı olan Alüminyumun bir diğer etkisi de ağaçları kurutması ve daha kolay yanabilir hale getirmesi. Yine Kaliforniya’nın Shasta Dağı bölgesinde, mantıklı bir neden olmaksızın kuruyan ağaçlarda yapılan araştırmalarda, ağaç kabuklarında yüksek oranlarda alüminyuma rastlanmış. Hawai’de kabukları normalde sert olan palmiye ağaçları kabuklarının, elle kolayca sökülebildiği ve bu bölgede çocuk saç örneklerinde, normalin üstünde Alüminyum değerlerine rastlanmıştır.

Neden Chemtrail?
Alüminyum parçacıklarının bir izolasyon tabakası oluşturarak güneş ışınlarını yansıtıp küresel ısınma ile mücadelede yardımcı unsur olarak lanse edilmekte. Chemtrail'sin varlık nedenlerinden biride baryum oksidasyonunun, havada sera etkisi yapan karbondioksidi bağlayıp, etkisiz hale getirmek istenmesidir. Avrupa ülkelerinde işitilen diğer bir Chemtrail varlık sebebi ise, insanların bu gibi aksiyonlarla, olası bir kimyasal savaşa karşı aşı edilmesidir, yani insanların korunması için verilen bir mücadele olduğu idda edilmektedir.
Ancak bu gibi enformasyonlar doğru olsaydı, yıllardır uygulanan hava manipulasyonu niye insanlardan gizli tutulmak istenirdi ki? Aksine aluminyum parçacıkları atmosferdeki ısıyı tutma ve küresel ısınmayı tetikleme etkisi yapabilir. Eğer bir izolasyon (yalıtım) tabakası oluşturulmak isteniyor ise, metal parçacıkları 12 km yükseklikteki troposfer yerine, 50 km yükseklikteki stratosfere püskürtülürdü. Çünkü stratosfer tabakasında metal parçacıkları daha uzun zaman kalabilir ve güneş ışınları daha doğal refleksiyona tabi tutulabilirdi.

Resmi Açıklamalar

8 temmuz 2004'de iki çevre aktivistin sorusu üzerine, o zamanın Alman Federal Kültür ve Medya Yönetim kurulu başkanı Monika Griefahn (SPD), şöyle demiştir; "ben bu konuda endişelerinize katılıyorum, dünyanın sera gazı emisyonlarını azaltmak yerine, dünyanın atmosferinde deneyler yapılmaktadır. Önemli bir toksik potansiyeline sahip alüminyum veya baryum bileşiklerinin kullanım yaygınlığı şimdiye kadar oldukca düşüktür. Bu tür deneyler mantığı içinde, bu bileşiklerin, troposferde değil, stratosfer de kullanmak daha iyi olurdu." Böylece Griefahn, havaya Chemtrails spreylendiğini onaylamıştır.

Alman RTL kanalı, Alman askeri uçaklarının, spreyleme yaptığını belirtti!
Alman RTL kanalı, Alman askeri uçaklarının, spreyleme yaptığını ve bunun meteorologlar tarafından kanıtlandığını belirten bir haber yaptı. Habere göre bir anda sadece meteoroloji radarlarında beliren ve 350 km hızla hareket eden bu bulutlar, ilk kez 2005 yazında, daha sonra 2006 Mart’ında belirdi. Alman askeri uçakları meteoroloji radarında, bulutların belirdiği Hollanda sınırında, askeri tatbikat yaptıklarını kabul etti.

Alman Yeşiller Partisi’nden Johannes Remmel’e göre, gizli operasyonlarla geniş bölgeler zehirleniyor ve hükümet buna bir açıklık getirmeli. Meteorolog Karsten Brandt ise, elde ettiği verilere dayanarak, bir dava açmış durumda.

Kaynak: Gıdahareketi

Belçika Evergem eski valisi Peter Vereeke’ye göre, tüm bilimsel verilerin ışığında stratosfer spreyleme fenomeni bir gerçek!
Belçika’da Belfort Grubu tarafından düzenlenen dünyanın ilk Stratosfer Spreyleme Chemtrail konferansına birçok aktivist, bilim adamı, alternatif medya gazetecisi ve araştırmacı katılmış. Bu toplantıya katılan Belçika Evergem eski valisi Peter Vereeke’ye göre, tüm bilimsel verilerin ışığında stratosfer spreyleme fenomeni artık bir gerçek. Yine, tıp araştırmacısı ve gazeteci Desiree Rover’a göre insanlık uzun bir süreden beri spreylerle aptallaştırılıp, kısırlaştırılmaya çalışılıyor. 

Toplantıya Hollanda Teknik Üniversitesi’nden katılan Coen Vermeeren, aerosol spreyleme ile ilgili birçok yanıtsız sorunun bulunduğunu, ancak hükümetlerin bu konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçındığını dile getirdi. 

Kaynak: Gıdahareketi

Dünyada ilk kez, resmi bir chemtrails araştırması başlıyor.
İsveç yeşiller partisinin verdiği araştırma önergesi ile, isveç meclisi, ülkelerinde chemtrails uygulaması olup olmadığını araştıracak bir komisyon kurma kararı aldı. İsveç Yeşiller Partisi lideri Pernilla Hagberg tarafından yapılan açıklamada, kendilerine ulaşan şikayetlerin artması, nedeni ile, konunun ülkelerinin ve çocuklarının geleceği açısından oldukça önemli olduğunu, bir basın toplantısında duyurdu. Dünyada ilk kez bir millet meclisi tarafından araştırma yapılacak. Eğer chemtrails konusunda zararlarını açıklayan bir rapor çıkarsa, dünya ülkelerininde aynı şekilde araştırmalara hız vereceği ümit ediliyor. Etraflıca bilgi genel chemtrails (chemtrails.cc) sitesinden alabilirsiniz. 

Kaynak: mavikutu.com 

Chemtrailsin insanlar üzerinde etkileri:
Etilen dibromür (EDB) ile JP8 110 jet yakıtı aşağıdaki belirtilere neden olabilir; solunum problemleri, boğaz ağrısı ve sinüs iltihabı, şişmiş lenf bezleri, öksürük, nefes darlığı, sinüs baş ağrısı, genel solunum yetmezliği, kalp ve karaciğer hasarı. Alüminyumoksid beyin hücrelerini etkiler, hafıza ve konsantrasyonu zayıflatır, Alzheimer hastalığına yol açar ve solunum yolunda hasara neden olur. Spreyde kullanılan polimerler göz ve solunum bölgelerinde depolanır, kanamalara, ağrı ve göz sorunlarına yol açabilir (burun kanamaları ve kanlı dışkı). İnsanlar üzerindeki diğer etkiler yeterince araştırılmış olmasa da, uzun vadede sağlık problemleri beklenmektedir. Alman Federal Sağlık Eğitim Merkezine göre, 2000 yılında ölümlerin grip benzeri hastalık sebebine bağlı olduğu tesbit edilmiş, ancak hastalığa yol açan virus (patojenler) bilinmemektedir.