Su/Elektrik Gibi Temel İhtiyaç Olan Hizmetleri Lüks Tüketim Gibi Faturalandıramazsınız!

Su/Elektrik Gibi Temel İhtiyaç Olan Hizmetleri Lüks Tüketim Gibi Faturalandıramazsınız!

Başlama tarihi:
2 Mayıs 2021
Muhatap:
Aydem Perakende ve
İmzalar: 3.434Sonraki Hedef: 5.000
Hemen destekle

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Mine Atalar

Elektrik, su, internet vs gibi hizmetler aldığımız büyük şirketlerin orta ve küçük ölçekli işletmeleri ve bireysel kullanıcıları ezmesine bir son verilmeli! Özellikle tüm esnafın ayakta durmak için büyük çabalar sarfettiği bu dönemde büyük şirketlerin küçük ve orta ölçekli işletmelere destek vermesi gerekirken tam tersi kazıklama yoluna gitmeleri anlaşılamaz, kabul edilemez.

Zaten hak ettiğinden çok daha yüksek olan elektrik, su, internet vb faturalar bir takım oyunlarla 2-3 katına çıkarılıyor. Uzun yıllardır yaşanan bu fatura mafyasına artık sessiz kalmayacağız. Hakkımızı aramak için bütün yasal yollara başvuracağız.

Ve sen bu kampanyayı gören dostumuz, eğer bu sömürü konusunda bizimle aynı fikirdeysen gel hep birlikte bir itiraz kampanyası başlatalım. Makul ve rahatlıkla ödenebilir faturalar için sesimizi duyuralım, hakkımızı arayalım, sessiz kalmayalım!

Özellikle su ve elektrik en doğal ve temel ihtiyaçlarımız / haklarımız ve bu hizmetlerin bir lüks gibi değerlendirilmesine itiraz etmeliyiz, sessiz kalmamalıyız. Aynı fikirdeysen lütfen sen de bu kampanyaya destek ol ve çevrendekileri destek vermeleri için teşvik et.

Hemen destekle
İmzalar: 3.434Sonraki Hedef: 5.000
Hemen destekle