Site Çevrelerindeki Dikenli (Jiletli) Teller, Kedi ve Kuşları Yaralıyor. Kaldırılsın!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 15.000.


Bugün, 20 Ocak 2021 günü, Caddebostan sahildeki sitelerden birinin duvarının üzerindeki jiletli ve helezon seklindeki 3 boyutlu kesici tellere sol ayağı ve bacağı sıkışmış halde sarkan bir kediyi ancak itfaiyenin yardımıyla telleri keserek kurtarabildik.

Bu teller hırsıza çare degil, resmen bahçelere kedilerin girmesini önlemek icindir. Çünkü hırsız bunların üzerine halı veya başka bir şey atar geçer. Zaten bu evlerde kameralar da var. Jiletli teller çözüm degil, Ortacağ vahseti. Bu vahşet sizlerin yardımıyla durabilir.

Tek yapmanız gereken bir imza. Lütfen zaten sokakta bir çok zorluk ve tehlikeyle iç içe yaşayan, üzüldüğümüzde de, sevindiğimizde de yanımızda olan pofuduk can dostlarımıza zarar verecek bir uygulamayı hep beraber kaldıralım.   

....
Help me please end razor wire torture, which exists in European countries, harming animals and humans. There are humane solutions to protect territories. Using razor wires by civilians and civil environment, should be banned because this is against both animal and human rights.