Petition updateOpen het paviljoen de menselijke driften van Horta en Lambeaux te Brussel125 jaar afgesloten, nu plots een topattractie!
Bezorgde BrusselaarsBelgium
Aug 4, 2025

Onze petitie, gestart op 9 januari 2024 door de groep "Bezorgde Brusselaars", pleitte voor de permanente openstelling van het Paviljoen der Menselijke Driften in het Jubelpark te Brussel. 

Sinds 1 juli is het  eindelijk voor het eerst vrij toegankelijk. Onze petitie die jullie allen steunden en die breed in de media werd gebracht zorgde voor de nodige aandacht en druk om dit meesterwerk eindelijk toegankelijk te maken.

Het marmeren reliëf van Jef Lambeaux lokte in de eerste maand van de heropening bijna 10.000 bezoekers. Ook in augustus is het kosteloos te bezichtigen. 

Dit meesterwerk van Victor Horta en Jef Lambeaux, een architecturale en artistieke parel in het Jubelpark, bleef 125 jaar grotendeels ontoegankelijk voor het grote publiek.

 Eindelijk krijgt het werk van Horta en Lambeaux de erkenning die het verdient!

 

 

Copy link
WhatsApp
Facebook
Nextdoor
Email
X