Kampanya Kapatıldı

KIRI'YA BUNU YAPANLAR DERHAL BULUNMALI VE CEZALANDIRILMALIDIR!

Bu kampanya 16.895 destekçiye ulaştı


Afyonkarahisar'da Kırı adlı EŞEĞİN ayaklarını, boynu bağlayıp poposuna SU HORTUMU sokarak işkence ile öldüren CANİLERİN bulunması için Afyon Valiliğini, Jandarma'yı ve Emniyet Müdürlüğünü göreve davet ediyoruz. BU CANİLER BULUNMALI ve EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILMALI.

Sahibi şikayetçi olmuş HayKonfed ayrıca savcılığa baş vuracak. 
Sizler de yarın Valilik ve İl Jandarma Komutanlığına yazılı ve telefonla baş vurarak CANİLERİN BULUNMASI İÇİN talepte bulunun. Ayrıca, Afyon Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün de o köyde emniyet birimleri ile ortak bir çalışma yapmasını talep edilecek. Jandarmanın sadece sahiplerinin şikayeti ile sınırlı kalmaması, köyde ciddi bir istihbari çalışma yapması talep edilmeli. Kurumların bilgileri aşağıda yazılmıştır.....

KIRI'NIN SAHİBİNİN OLAY İLE İLGİLİ İHBARI:
"Afyonkarahisar/Emirdağ/Sığracık köyünde yaşıyorum iki tane eşeğim vardı kendi arazimde otlarken bize ait olan inşaatın yanında ki malzeme koymak için yaptığımız çadırda eşeğimizin ayakları ve boynu bağlanarak poposuna inşaatta bulunan su hortumunu 50 santim sokmuşlar ve çeşitli yerlerine darbe verilmiş şekilde öldürülmüştür. ‼️ ‼️ ‼️ ‼️ ‼️ ‼️ ‼️ göz dağı verme olayı olduğunu düşünüyoruz yeni ev yapıyoruz yeni evimizin çevresinde ki komşulardan şüpheleniyoruz.11.08.2017 tarihinde otlamak için sabah gittim ismi Kırı olan eşeğimizin annesini buldum bitkin bir haldeydi ama Kırıyı göremedim akşam üstü komşulardan birisi çadırın içinde görmüş bize haber verdiler, gittiğimizde Kırının boğazından ve ön ayağından bağlanıp orada bulunan su borusunu işte gördüğünüz gibi yapmışlar merhametsizler."Bugün muhammet imzanı bekliyor!

muhammet kirmik bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «KIRI'YA BUNU YAPANLAR DERHAL BULUNMALI VE CEZALANDIRILMALIDIR!». muhammet ve imza atan diğer 16.894 kişiye katıl.