Doğrulanmış başarı

İstanbul Kartal Anadolu Lisesi Logosundan Atatürk ve Türk Bayrağı Kaldırılmasın!

Bu kampanya 2.164 destekçi ile değişim yarattı!


Okulumuz, Türk ve Alman Hükümetleri arasında yapılan protokol uyarınca Almanya´dan kesin dönüş yapan yurtdaşlarımızın çocuklarının eğitimi amacıyla 9 Ekim 1985 tarihinde eğitim ve öğretime açıldı.

Türkiye’de resmi okullar arasında İSO 9001 belgesini ilk alan okul olarak da gururluyuz. Okulumuzda çağdaş ve görsel eğitim için her türlü olanak hazırlanmış durumdadır. Misyonumuz Atatürk İlkeleri ve İnkılapları doğrultusunda daima ileri daima yenilikçi ve daima çağdaş öğrenciler yetiştirmektir.

Ancak okulumuz öğrencileri ve öğretmenlerinin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda okulumuzun logosundan Ulu Önder Atatürk ve Türk Bayrağının kaldırılıp kurumsal kimliği ile alakası olmayan sadece bir logo tercih edilmiştir. 

Yeni logo binlerce kişinin eğitim gördüğü, idari ve öğrenci kadrosu binlerle ifade edilecek sayıdaki KARTAL ANADOLU LİSELİ hiç kimsenin fikri alınmadan kullanılmaya başlamıştır. 

OKULUMUZA, LOGOMUZA HER ŞEYDEN ÖNCE ATATÜRK'E VE BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKALIM.

 Bugün Mustafa imzanı bekliyor!

Mustafa Çelebi bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Kartal Anadolu Lisesi Logosundan Atatürk ve Türk Bayrağı Kaldırılmasın». Mustafa ve imza atan diğer 2.163 kişiye katıl.