Kanser Hastası Ahmet Burhan Ataç'ın Annesi Zekiye Ataç'a Pasaport Verilmeli

Kanser Hastası Ahmet Burhan Ataç'ın Annesi Zekiye Ataç'a Pasaport Verilmeli

Başlama tarihi:
8 Şubat 2020
Doğrulanmış başarı
Bu kampanya 60.121 destekçi ile değişim yarattı!

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Dresden Mediengruppe

8 Yaşındaki Ahmet Burhan Ataç kanser hastası ve Almanya'nın girişimleri ile vizesini alıp Köln'de tedavi olmaya başladı. Fakat babası zaten cezaevinde olan Ahmet'in annesinin de yurtdışı yasağı olduğu için oğlunun tedavisinde en gerekli olan motivasyonu maalesef sağlayamıyor.

Ahmet annesiz Köln'de kalmak istemiyor. Ahmet artık yemek de yemiyor. Hayat onun için çok zor. Ufacık bir çocuk düşünün. Babası uzun zamandır hapiste. Bu dönemde sürekli yanında olan annesinin de onunla birlikte Almanya'ya gitmesine izin verilmiyor. 8 yaşındaki bir çocuğa bundan daha fazla işkence edilemez. Mahkeme anne Zekiye Ataç'ın yurtdışı yasağını kaldırmalı. Sesimizi duyurmak için lütfen yardımcı olun.

Adalet Bakanı'nın tek bir emri ile bu parçalanmış ailede en azından anne ve çocuk birbirinden ayrılmamış olur.

#AhmetinAnnesinePasaport

8-year-old Ahmet Burhan Ataç is a cancer patient and thanks to Germany, he had his visa and started to have treatment in Cologne. Ahmet's father is already in jail and his mother cannot provide motivation that he needs in his treatment because she has overseas ban. Ahmet does not want to stay in Cologne without his mother. Ahmet does eat anymore. Life is so difficult for him. Think of a little kid. His father is in jail for a long time. His mom who was with him all this period is not allowed to go to Germany with him. An 8-year-old child could not be tortured more than this. The court did not remove Zekiye Ataç's overseas ban. Please help to raise our voice.

By a single order from Minister of Justice, at least the mother and the son will not be fragmented in this fragmented family.

Doğrulanmış başarı

Bu kampanya 60.121 destekçi ile değişim yarattı!

Bu kampanyayı paylaş