KÜÇÜKÇEKMECE'DE KÖPEĞİ ÖLDÜRÜP ÇÖPE ATAN CANİ HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILSIN!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 2.500.


HİÇ BİR CANLI ÖLDÜRÜLMEYİ HAK ETMEZ. BU GİDİŞE DUR DE !!
İstanbul Küçükçekmece / Sefaköy’de 30 yaşlarında, sakallı maganda kılıklı bir adam, hiçbir sebep yokken mahallede bulunan, kimseye bugüne dek zararı dokunmamış bir sokak köpeğini öldürdü ve çöpe attı!
Daha kötüsü ise olayı görenler sadece izlemekle yetindi ve hiçbir şey yapmadı. Sonuç olarak köpeği çöp konteynırına  kadar sürükleyerek getirdi ve içine attı.
ÇAĞDIŞI yasamız ise yine kendini gösterdi ve bu katil magandaya herhangi bir sorgu, gözaltı bir yana dursun, en yakın karakola gittiğimizde kimse doğru düzgün ilgilenmedi bile!
Konu hayvan hayatı olduğu zaman yine hiçkimse umursamıyor, vicdanı sızlamıyor!
Yeri belli, yurdu belli. Neden hala hiçbir şey olmamış gibi orada kalabiliyor? Bir canın hayatı bu kadar basit olmamalı, bu kadar önemsiz olmamalı! Yasal işlem başlatılmalı ve suçlu cezasını çekmeli.

Tüm vatandaşlarımızı, hayvan severlerimizi ve ilgili kurumlarımızı duyarlı olmaya ve destek olmaya davet ediyorum. HİÇ BİR CANLI ÖLDÜRÜLMEYİ HAK ETMEZ. BU GİDİŞE DUR DE !! Kampanyamıza destek ol 



Bugün Nur imzanı bekliyor!

Nur Altundağ bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «KÜÇÜKÇEKMECE'DE KÖPEĞİ ÖLDÜRÜP ÇÖPE ATAN CANİ HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILSIN!». Nur ve imza atan diğer 2.155 kişiye katıl.