Jamie Olivier’ın beslenme eğitimi için yardımına ihtiyacı var!

Kampanya Kapatıldı

Jamie Olivier’ın beslenme eğitimi için yardımına ihtiyacı var!

Bu kampanya 1.661.058 destekçiye ulaştı
G20 tarafına Jamie Oliver bu kampanyayı başlattı

Merhaba, ben Jamie Oliver!

10 yıldır televizyon programlarında sağlıklı beslenmenin önemini anlatıyorum. Şimdi bununla ilgili büyük bir şey yapmamın zamanı geldi ve yardımına ihtiyacım var.

Dünya çapında çok büyük bir obezite sorunuyla karşı karşıyayız. Dünyada beş yaşından küçük tam 41 milyon çocuk, ya normal kilolarının üstünde ya da aşırı kilolu. Eğer önlem almazsak gelecek nesiller, anne babalarından daha kısa hayatlar yaşayacak.

Senden iki ricam var – önce bu kampanyayı imzalayarak dünya çapında okullarda zorunlu beslenme dersi verilmesini destekle, daha da önemlisi bu kampanyayı tüm sosyal ağlarında paylaş.

Gelecek nesillerin daha sağlıklı, mutlu ve verimli hayatlar yaşayabilmeleri için onlara ihtiyaçları olan eğitimi vermeliyiz, hem de acilen. Her çocuğun bunu hak ettiğine ve senin de bana katıldığına yürekten inanıyorum.

Bu kampanyaya milyonlarca insanın katılmasını sağlarsak, bütün G20 ülkelerini harekete geçmeye zorlayacak kadar güçlü bir hareket yaratabiliriz. Beslenme eğitimi, gelecek nesillerin hayatlarında büyük farklar yaratacak, lütfen bize yardım et. Sensiz bunu başaramayız.

Şimdi kampanyayı imzala ve paylaş, hükümetlere doğru olanı yapmaları için ilham verelim.

Sevgiler

Jamie Oliver x

foodrevolutionday.com

#FoodRevolutionDay

Kampanya Kapatıldı

Bu kampanya 1.661.058 destekçiye ulaştı

Bu kampanyayı paylaş