Kampanya Kapatıldı

Hayvanlar cam hapishanelerde sergilenmesin.

Bu kampanya 73.265 destekçiye ulaştı


Yer: ANKARA Nata Vega Alışveriş Merkezi

AVM’nin alt katındaki akvaryum ve yeni açılan vahşi yaşam hapisanesi. Linki incelerseniz içinde Serval ve Karakulak adında kedigiller mevcuttur. Bu hayvanlar aynı petshoplarda tutulur gibi camdan bir fanusta ya da kıyafet alınan bir vitrin içinde temiz hava ve güneşsiz yaşamaktadır.

Çevrelerine dekor olarak konan kayalar bile gerçek değil. İnsanlar yüzlerinde en ufak bir acıma olmadan, arsızlıklarıyla hayvanlarla fotoğraf çektirebilmek için şekilden şekile giriyor, dalga geçiyorlar. Lütfen bu korkunç durumla ilgili ne yapılır söyleyin.
Gerekli kuruluşlar dernekler biran önce bu işe dur demeli...

Akvaryumlarla insanları AVM’ye çekme modasından sonra şimdi de vahşi yaşam alanı oluşturulmuş...  Sizler bu alanlara gittikçe AVM yönetimi maalesef amacına ulaşıyor... BU CANLAR BİZ İNSANLARA SERGİLENMEK İÇİN YARATILMADI...

Tepkinizi kampanyamızı imzalayıp paylaşarak, AVM yönetimine mail atarak, telefon ederek gösterin lütfen... Haydi arkadaşlar, o canların bize ihtiyacı var... Bol paylaşım ve etiket desteği ile sesimizi duyuralım...
http://www.aquavega.com.trBugün Nehir imzanı bekliyor!

Nehir Çağlar Köksal bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Hayvanlar cam hapishanelerde sergilenmesin. @NataVegaOutlet». Nehir ve imza atan diğer 73.264 kişiye katıl.