Petition Closed
Petitioning předseda Evropského parlamentu Martin Schulz and 2 others

Zastavte masové sledování, chraňte naše data a naše whistleblowery!

My, občané, jsme si vědomi, že jsme nyní cíli masového sledování. Jsou porušována naše základní práva. Požadujeme po Evropském parlamentu, aby byla vytvořena Vyšetřovací komise, která poskytne informace týkající se nedávných skandálů kolem špehování občanů EU.
Požadujeme zákaz převodu uživatelských dat občanů EU cizím tajným službám. Tento zákaz by měl také platit pro hromadné sledování občanů členských států jinými členskými státy. Požadujeme, aby EU iniciovala mezinárodní dohodu o zákazu sledování, stejně jako právní ochranu whistleblowerů napříč Evropou. Tím lze zajistit, že budoucí porušení základních práv mohou být v budoucnu vynesena na světlo a spravedlivě posouzena.

This petition was delivered to:
 • předseda Evropského parlamentu
  Martin Schulz
 • předseda Evropské komise
  José Manuel Durão Barroso
 • Spitzenkandidat für die Bundestagswahl 2017
  Martin Schulz (SPD)

  Anke Domscheit-Berg started this petition with a single signature, and now has 60,288 supporters. Start a petition today to change something you care about.
  Today: Anke is counting on you

  Anke Domscheit-Berg needs your help with “Evropský parlament a Evropská komise: Zastavte masové sledování, chraňte naše data a naše whistleblowery!”. Join Anke and 60,287 supporters today.