Doğrulanmış başarı

Ebru Özkan'ın kurtarılmasına yardım et / Help Ebru Özkan To Be Free

Bu kampanya 18.674 destekçi ile değişim yarattı!


Ebru ÖZKAN, İsrail tarafından Kudüs'te gözaltına alınmıştır. Serbest kalması için ona yardım edin!

8-11 Haziran 2018 tarihleri arasında "Kudüs Ziyareti (Al-Quds)"  programında, Türkiye vatandaşı Ebru ÖZKAN, Tel Aviv'deki Ben Gurion Havalimanı'nda 16.35'teki Atatürk Havalimanı'na (İstanbul) dönüş yapacak olan uçağa binmeden önce "güvenlik nedenleriyle" gözaltına alınmıştır. 

4 gün önce mahkemeye götürülen Ebru Özkan'ın tutukluluğu 7 gün daha uzatıldı. 11 Haziran'da tutuklandığından beri, Türk Büyükelçiliği dışında kimse onunla görüşemedi. Ne ailesi ne de avukatıyla iletişim kurmasına izin verilmedi. Onun durumu hakkında herhangi bir bilgi alınamıyor.

Serbest kalması için kampanyayı imzalayarak ona yardım edin!

Ebru ÖZKAN is being detained by İsrael in Jaruselam. Help her be free!

Within the program of " Visit to Jaruselam (Al-Quds)" between the dates of 8-11 June 2018, a citizen of Turkey, Ebru ÖZKAN, was taken into custody for "security reasons" in Ben Gurion Airport in Tel Aviv before the return flight to Atatürk Airport (İstanbul) at 16.35.

Being taken to court 4 days ago, Ebru Ozkan's arrest has been extended 7 more days. Since she was arrested on June 11, nobody but the Turkish ambassador has seen her. She has not been allowed to contact with neither her family nor her lawyer. There is not any information about her condition. 

Help her by signing the campaign to be released!Bugün Zeynep Sümeyye imzanı bekliyor!

Zeynep Sümeyye SOLDUK bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Ebru Özkan'ın kurtarılmasına yardım et / Help Ebru Özkan To Be Free». Zeynep Sümeyye ve imza atan diğer 18.673 kişiye katıl.