Kampanya Kapatıldı

Bedenimin sorumlularını bulmamda yardımcı olun!

Bu kampanya 3.581 destekçiye ulaştı


Merhaba, adım Caner. 16 Nisan günü Kartal sahil yolunda motosiklet ile yolculuk sırasında lüks araçlı bir sürücü tarafından fiziksel ve ruh sağlığımı kaybettim. Vuran araç kaçarak beni ölümle burun buruna bıraktı. Dört tarafında kamera ve Mobese bulunan sahil yolunda ben, motorum ve hareket ettiremediğim bedenim ile kaldım. Aylardır polisten hiçbir haber yok ve günbegün iyileşmeyi bekliyorum.

16 Nisan 2017 tarihinde saat 22.00 sularında Kartal Sahil Yolunda motorumla iki arkadaş ilerlerken lüks BMW marka mavi renk bir araç tarafından öldürmeye teşebbüs eder gibi bize çarpıldı. Çarpmanın etkisiyle beton direğe çarparak durabildik ve yola savrulduk. O kaza bacaklarıma ve yürümeme maloldu! Yoğun bakımda yattım ve hala tedavim devam ediyor. Bu süre zarfında ne bir polisten gelen haber, ne de mobeseden hiçbir ses yok. Sizlerden tek isteğim bedenimin sorumlularını bulmamda yardımcı olun!

https://www.youtube.com/watch?v=P2BK-DGrk3I

https://www.youtube.com/watch?v=5lvkKxiG3OIBugün Caner imzanı bekliyor!

Caner Demiroğlu bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Bedenimin sorumlularını bulmamda yardımcı olun!». Caner ve imza atan diğer 3.580 kişiye katıl.