Köpek Düşmanları Bulunsun ve Cezası Verilsin!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 5.000.


Arkadaşlar kısa bir süre önce Sapanca’da 4 ayağı ve kuyruğu kesilen yavru köpek hepimizi çok etkiledi. Bunu yapan kişiler elbet başka canlara da zarar verecektir.Lütfen duyarlılığımızı gösterip bu acı verici olayların yaşanmasına dur diyelim.
İlk olarak hayvan hakları kanunlarının gözden geçirilmesinin,caydırıcı cezalar verilmesinin gerekli olduğunu düşünüyorum.Bu tarz suçlarda bulunan kişiler az miktarda para cezasıyla kurtulamamalı!
Hayvan dostlarımızın biz insanlardan tek farkı konuşamıyor,haklarını savunamıyor olmaları.İşte burada onların savunucusu olmak bize düşüyor.Suçun insana veya hayvana yapılması o suçu hafifletmez.Şiddetin her türlüsü için caydırıcı önlemler alınması şarttır.
Köpek deyip geçmeyin, diri diri patileri ve kuyruğu kesilirken yaşadığı acıyı bir an olsun düşünün. İçim kaldırmaz bakamam demeyin. İyice bakın ki vahşeti görün.
Gözlerine bakınca acısı görülüyor. Bunu yapan katil hala dışarda.
Bunu yapan caninin elini kolunu sallayarak üçkuruş para ödeyerek çıkmasına izin vermeyelim. Bugun bir köpek kurban seçilir yarın bir insan. Daha fazla canlar yanmasın.
Hakettiği en ağır cezayı alması için lütfen yardım edin.
Tek suçu masum ve savunmasız küçücük olmasıydı. Bunu ona yapanı yada yapanları adalete teslim edelim.


Siz de sessiz kalmayın bir şeyleri değiştirmek için hep birlikte mücadele etmeliyiz.Şimdiden teşekkür ederim.