Kampanya Kapatıldı

İnternet Kafeler'e yapılan haksızlık yeter!!!

Bu kampanya 505 destekçiye ulaştı


İnternet Kafeler: bir fuhuş yuvası, bir kumarhane veya bir bataklık değildir.

Yapılan her haberde İnternet kafeler en büyük tehlike ve kapınızdaki tehdit seklinde yapılan haberler ile insanlar üzerinde oluşturulan kötü bakış açısından dolayı tüm kafeci esnaflar tamamen rahatsız olmakta.

Haksız yere yapılan bu haber(ler)'i kınıyoruz ve İnternet Kafe işletmecisi arkadaslara özür dilenmesini aynı sekilde kafeciler için yapılan haksız yalan bildirilmiş haberin yanlış oldugunu yayınlarda yer verilmesini rica ediyoruz.

İnternet bağımlılığı olarak baslayan haberin internet cafecilerde tehdit olarak sonlandırılması saçma bir görüş açısı.

Sonuç itibari ile Türkiye'deki tüm internet kafelerde Devletimizin zorunlu koymuş olduğu Filtre programları mevcuttur. Her hafta kafeler denetlenmekte ve aykırı hiç bir sey bulunmamaktadır.

Eğerki internet bağımlılığını ve yasak olan siteleri engellemek istiyorsanız evlerde bulunan internetlerinizi yasaklayınız. Onları birer tehdit olarak görünüz. Sonuç itibari ile ne kadar aykırı site mevcut ise Akıllı telefonlar ve ev kullanıcıların kullanmış olduğu bilgisayarlardan girilmektedir.

Bu haksız yere sadece haber olsun diye gerçek haberleri yayınlamayarak İnternet Kafeciler ile uğrasılmasını istemiyoruz.Bugün Nurettin imzanı bekliyor!

Nurettin Tarar bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «A HABER: İnternet Kafeler'e yapılan haksızlık yeter!!!». Nurettin ve imza atan diğer 504 kişiye katıl.