Yankee go home! ABD TÜRKİYE'DEN DEFOL!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.500.


Yankee, Go Home!
DEFOL ABD!

     Siyonizmin ve küresel emperyalizmin amiral gemisi ABD'yi nereden mi tanıyoruz?

     Kızılderililere uyguladığı soykırımdan... Hiroşima ve Nagazaki'de kullandığı, binlerce insanı öldürüp, binlercesini sakat bırakan atom bombalarından... Vietnam'daki ve dünyanın dört bir yanındaki katliamlarından... Afganistan ve Irak işgallerinden... Canına kıydığı milyonlarca masum insanın, geride bıraktığı acıdan... Guantanamo'daki insanlık dışı işkencelerinden... Coğrafyamızda açılan derin yaralardan ve Ortadoğu'nun bağrına bir hançer gibi saplanan İsrail rejimine verdiği sınırsız destekten tanıyoruz...

    Yıllardır ülkemizin başına ördüğü çoraplardan tanıyoruz. Milleti vuran bütün darbelerin arkasında durmasından... 27 Mayıslardan, 12 Eylüllerden, 28 Şubatlardan, 15 Temmuzlardan... Ülkemizi ve milletimizi hedef alan şer odaklarına verdiği destekten ve FETÖ'ye, PKK'ya kol kanat germesinden tanıyoruz...

     Bunun için Kudüs hakkındaki kararına hiç mi hiç şaşırmıyoruz.

     Şunu çok iyi biliyoruz ki, ülkemiz ve insanlık aleyhine işleyen fitne süreçlerinin merkezinde; askeri üsleriyle dünyayı bir ahtapot gibi saran ABD bulunmaktadır ve bu kuşatmadan kurtulmadığımız sürece zulmün ve gözyaşının ortadan kalkması mümkün değildir.

     Küresel kötülüğün öncüsü olarak tanıdığımız ABD'nin ülkemizdeki askeri varlığından utanç duyuyoruz ve Devletimizi yöneten yetkililerden bizleri bu utançtan kurtarmalarını talep ediyoruz.

   ABD'nin, Türkiye'deki askeri faaliyetlerinin hemen durdurulmasını ve tüm askeri varlığının 15 Temmuz 2018 'e kadar ülkemizden çıkarılmasını istiyoruz.

ABD Üsleri Kapatılsın!
ABD Askerleri Defolsun!
Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye!
Yaşasın Emperyalizme Direnen Halklar!