اضافه‌جمعیت - معرفی كنترل اجباری و جهانی جمعیت

اضافه‌جمعیت - معرفی كنترل اجباری و جهانی جمعیت

0 haben unterschrieben. Nächstes Ziel: 75.000.
Bei 75.000 Unterschriften wird diese Petition zu einer der meist gezeichneten Petitionen auf Change.org!
Achim Wolf hat diese Petition an United Nations gestartet.

More languages - زبانهای دیگر

اضافه‌جمعیت - معرفی كنترل اجباری و جهانی جمعیت

زمین بیمار است. علت بیماری، اضافه‌جمعیت تشخیص داده شده است. تنظیم جمعیت در ابعاد جهانی به یک نیاز مبرم تبدیل شده است. یک پزشک خوب می‌تواند بیماران خود را به طور مؤثر و ماندگار مداوا کند، زیرا او به درستی علت بیماری را تشخیص داده است، یعنی با ناراحتی پیش‌ آمده به صورت ریشه‌ای مبارزه می‌شود، تا در حد امکان ناراحتی برای همیشه از بین برود. با از بین بردن عامل ایجاد بیماری، بیمار درمان شده و بهبود می‌یابد. این پزشک به طور صحیح و خوب کار خود را انجام داده است. در مقابل اما پزشکی که علت رنج جسمی یا روانی بیمار را تشخیص داده و با وجود تشخیص واضح، هیچ کاری انجام نمی‌دهد، عملش سهل‌انگاری، بی‌مسئولیتی و مایه حقارت است، زیرا او برخلاف علم بهتری که به مشکل دارد رفتار کرده و تنها علائم رنج و ناراحتی را درمان می‌کند تا از این راه بیماران به او وابسته شوند و او (پزشک) خود را با رنج بیماران ثروتمند سازد.

ما نیز در حال حاضر با وضعیت سلامتی خانه‌ی جهانی‌مان به همین شکل رفتار می‌کنیم. ما مسئول زمین، تمام زندگی موجود بر روی آن و کل طبیعت این سیاره زیبا هستیم. زمین ما به طور فزاینده‌ای از اثرات اضافه‌جمعیت رنج می‌برد. اثرات ناشی از اضافه‌جمعیت باعث افزایش انتشار گاز دی‌اکسید کربن و ایجاد اثرات گلخانه‌ای می‌شود. در حال حاضر تأثیرات ویران‌کننده‌‌ی آن را در قالب تغییرات آب و هوایی، افزایش فجایع طبیعی، توفان‌ها، فوران‌های آتشفشانی، زمین‌لرزه، قحطی و گرسنگی، جنگ‌ها، مهاجرت مردم و غیره تجربه می‌کنیم.

اضافه‌جمعیت اثر خود بر روابط بین‌فردی را به صورت انحطاط عمومی افراد، از دست دادن ارزش‌ها، تخریب روابط بین فردی و بسیاری موارد وحشتناک‌تر نمایان می‌کند. حاکمان، سیاستمداران و دیگر افراد مسئول، اکثراً متفکرانه، مسئولانه و به مانند احساس پزشکی دلسوز برای زمین بیمار عمل نمی‌کنند. در عوض، تنها تا حد بحث و گفتگویی که دراجلاس جهانی آب و هوا در سال ۲۰۱۲ در دوحه انجام شد پیش می‌روند و نه بیشتر. والدین خردمند و مسئول، در مورد ارائه یک زندگی درخور انسان به فرزندان خود دقت کافی را دارند. بنابراین آن‌‌ها در اضطراب این هستند که به هر یک از فرزندان خود غذای کافی، یک محیط سالم و یک زندگی توأم با هماهنگی، عشق، صلح و آزادی ارائه دهند. آن‌ها والدین هوشیاری هستند که هرگز فرزندانی بیش از آنچه که بتوانند مسئولیت‌شان را به عهده بگیرند، به دنیا نمی‌آورند که هم منطقی است و هم کاملاً مطابق با این تفکر خردمندانه‌ی زندگی که می‌گوید «بیش از حد ناسالم است».

با این حال، جامعه جهانی دانسته برخلاف عقلانیت عمل می‌کند و محل سکونت، تغذیه و محیط زیست خود را از بین می‌برد و با این کار کرامت انسانی، هماهنگی، صلح و زندگی خود را نیز به تباهی می‌کشاند. آن‌ها از زندگی و قوانین طبیعت چشم‌پوشی می‌کنند و جمعیت جهانی را به سمت ارتفاعات هر‌چه‌ بیشتر سوق می‌دهند.

همه کسانی که احساس مسئولیت می‌کنند، باید این مسئله را درک کنند و برای عوام در مورد آن صحبت کنند که علت اصلی همه اتفاقات وحشتناک بزرگ بر روی زمین در اضافه‌جمعیت وحشتناک جهانی نهفته است، که در ادامه اثراتش باعث خفه‌شدن انسان می‌شود، مگر اینکه انسان به تنها راه حل مؤثر و معلوی عمل کند که همانا اعمال کنترل‌های جمعیتی محدودکننده‌ی مؤثر اما انسانی در سراسر جهان است! علت بارز همه‌ی اثرات مخرب زیست‌محیطی، یعنی اضافه‌جمعیت عظیم ایجاد شده توسط انسان، در کنفرانس‌های اقلیمی گذشته به صورت علنی مورد توجه قرار نگرفته است، و در نتیجه هیچ اقدام جامعی در قالب کنترل زادوولد اتخاذ نشده است، اقداماتی که در صورت اتخاذ، هنوز هم می‌توانند در کاهش اثرات تغییرات آب و هوایی مؤثر باشند.

یک فراخوان به اقدام برای همه حاکمان، سیاستمداران و کلیه افراد مسئول در همه مناطق جهان: انسان به واسطه‌ی رفتارهای تخریب‌کننده‌ی محیط زیست، سهم بزرگی در علت پیداش پیامدهای قریب‌الوقوع ناشی از فجایع جوی دارد، که در بدترین حالت می‌تواند کل بشریت را از لحاظ فنی و درکی به سطح عصر سنگ یا حتی قبل‌تر از آن برگرداند و یا حتی می‌تواند از آن هم فراتر رود و انسان را کاملاً ریشه کن کند. تمام زندگی براساس قانون طبیعی علت و معلول بنا شده است، تنها انسان است که بخاطر هوش کم و بی‌‌تفاوتی خود نمی‌خواهد این موضوع را درک کند و متعاقباً عمل كند، که اگر درک و عمل لازمه صورت پذیرد، می‌تواند باعث جلوگیری از بسیاری از مشکلات وحشتناک شود. در حال حاضر آنچه که ضروری و اضطرار است داشتن حسی واقع‌گرایانه، هوشمندانه، عاقلانه و انجام اقدامات مستمر برای بهبودی وضعیت محیط زیست و محافظت از سیاره‌‌ی ما است که محل زندگی ما نیز می‌باشد. دیگر زمان آن رسیده‌است که حاکمان و همچنین سیاستمداران و کلیه افراد مسئول در همه زمینه‌ها دست به اقدام بزنند.

در انتها، درمورد ضرورت و تلاش برای کنترل زادوولد در سراسر جهان صحبت کنید تا هرچه سریع‌تر تصمیم‌گیری‌ها و قوانینی اتخاذ شوند که در نتیجه آن‌ها رشد جمعیت بطور مداوم محدود شده و باعث کاهش همیشگی جمعیت جهان شود.

درخواستی که از کلیه افراد مسئول در تمام سطوح قدرت داریم این است که:
در مسیر مبارزه با فجایع جوی قریب‌الوقوع به دنبال این نباشید که صرفاً علائم این فجایع جوی را برطرف کنید بلکه بیایید و یک بار برای همیشه ریشه اصلی تمام معضلات وحشتناک را با نام واقعی‌اش یعنی «اضافه‌جمعیت» صدا بزنید و برای کنترل جهانی و سخت‌گیرانه‌ی زادوولد تلاش کنید. چه بسا از این طریق از بدترین قسمت فجایع جوی جلوگیری به عمل آید؛ اگر با دلیل آن که همانا اضافه‌جمعیت جهانی است مبارزه شود.

.

0 haben unterschrieben. Nächstes Ziel: 75.000.
Bei 75.000 Unterschriften wird diese Petition zu einer der meist gezeichneten Petitionen auf Change.org!