Kampanya Kapatıldı

KADCYLA isimli ilaç SGK kapsamına alınsın! Teyzem ve diğer kanser hastaları yaşasın! @saglikbakanligi

Bu kampanya 150.230 destekçiye ulaştı


Merhabalar, teyzem 2009 yılından beri meme kanseriyle mücadele ediyor. Kullanabileceği tüm ilaçları denedi, şu an KADCYLA isimli ilacı kullanıyor. Birkaç aydır bu ilacı kullanıyor ve bu ilacı kullanmaya başladıktan sonra yapılan radyolojik incelemelerde kanserli hücrelerin yok olduğu görüldü.

KDCYLA isimli ilaç, altından kalkamayacağımız derecede pahalı. 20 günde 1 kür olarak alıyor ve ilacın 1 kürü 20 bin lira. 1 yılda 360 bin lira ediyor. İlacı kullanıyor ve iyiye gidiyor fakat ilacı alamayacak duruma geldik. Tek başıma başladığım bu yolda bana destek olacak insanlara ihtiyacım var.

Teyzem, 6 senedir hiç yorulmadan bu hastalıkla mücadele ediyor ve maddi imkansızlıklar yüzünden bu tedaviden mahrum kalmak istemiyoruz. Lütfen kampanyamı imzaladıktan sonra sosyal ağlar üzerinden paylaşıp sayımızın artmasına yardım edin.

Teşekkür ederim.Bugün Çağdaş imzanı bekliyor!

Çağdaş Aybakan bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Teyzemin yaşaması için yardım et. KADCYLA ilacı SGK kapsamına alınsın @MuezzinogluDR». Çağdaş ve imza atan diğer 150.229 kişiye katıl.