ONEDİO KAPATILSIN!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


Onedio adlı internet sitesi yayımladıkları bütün içeriklerde (tarafsız olduklarını iddia ederek) fakat aslında tamamen taraf tutarak insanları yalan haberlerle kandırmaktadır. Belli bir kesit adı altında belirli bir kaç siyasi partiye (AKP, MHP) oy veren milyonlarca insanı ağır sözlerle aşağılayarak itham etmekte ve başkalarının da yorumlarla bunu yapmasına izin verilmektedir. Ayrica bir internet sitesi bir medya kuruluşu olarak yayın yaptığı ülkenin Sayın Cumhurbaşkanına saygı duymak zorundadır.

Insan gururunu bu şekilde ezmeye çalışan bu siteye içerik kısıtlaması ve hatta gerekirse içerik yasağı istiyoruz. Haber sitesi adı altında tarafsızlık beyan ettiği halde sadece bir partiye verdikleri oy yüzünden insanları rencide etmek çok büyük bir karakter ve medya suçudur.

Sizden ricam; Tarafsız bir şekilde sadece bir insan olarak (din, dil, ırk, siyasi görüş vs. Gözetmeksizin) insanlığın onuruna, gururuna ve haklarına SAHİP ÇIKMAK İÇİN İMZA VERİN... İmza verin ki Aynı itham yarın size de bize de yapılmadan ve çok geç olmadan önüne geçebilelim...

Saygı ve teşekkürlerimle...