Bursa Bilgevet köpek eğitim çiftliği Kapansınnn!!!!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.000.

1.000 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.

Bir imzayla ne olur demeyin, lütfen imzalayın. Bir imza, bir masum can!

Kesinliklee burdan hayvan sahiplenmeyinn!! Burası Bursa Mudanya Yolu üzerinde BİLGEVET denilen bir yer. Sahibi güya veteriner bir hekim Hazem adında bir adam. Buradan 2 aylık bir köpek sahiplendim ve eve geldikten iki gün sonra halsizlikle birlikte hiçbir şey yememesine rağmen kusmaya başladı. Üç gün önce aradığımızda kendileri tedavisini yapıcağını söyledi geldik yavrumuzu emanet ettik aradık hergün sorduk çok iyi dediler görmeye gittiğimizde bize öldüğünü söylediler dalga geçer gibi..ve mağduriyetimizi gidericeklerini yeni köpek verebilceklerini söylediler bu kadar mı bu yavrularin hiç mi canının kıymeti yok sanki bi eşya almışız defolu çıkmışta mağduriyet gidericeklermiş!!! Öğrendik ki yavrumuzun hic bi aşısı yapılmamış. Normal de 2 aylık bir yavru köpeğin toplam 3 aşısı yapılmış olması gerekir bizde sadece 1 tane parazit aşısı vardı!!! Ayrıca ordaki hayvancıkların hepsi pislikten pireli hastalıklı aşısız satılıyor !! Benim el kadar yavrum o kadar ağır travmalar yaşadı ki...Buradan hayvan sahiplenmeyin, siz de bu kötü günleri yaşamayın. 

Çiftlik adı altındaki yerin durumu zaten vahimm... hayvanlari tedavi ettikleri yer bile steril bir ortam değil asla.. Bütün hayvancıklar, kendi tuvaletlerinin içinde, pislik ve mikrop içerisinde. Hayvanlara işkence ve eziyetlerle bakıldığını gördüm. Hayvanlarin bakildigi yerler kesinlikle bakimsiz üstünde çatı bile olmayan yeri beton ufacik yerlerde tutuluyorlar. Yemek olarakta değisik atık gibi şeyleri unla karıstırıp hayvanlara veriyorlar. Adamın çiftliğinin kapısında köpek ölmüş ondan bile haberi yok veteriner dediğin her hayvana bakar sever tedavi eder sadece para icin ticaret icin bakmaz bu ise!!! Kesinlikle bu çiftliğin bir an önce kapatılıp, bu hayvanların çektiği eziyetlere son verilmeli! Lütfen bana yardımcı olun. Veteriner dediğimiz insanların hayvan sevgisi yoksa biz kimlere güvenip bu canları emanet edeceğiz ??? Barınaklarda bu hayvanlar hastalık içinde ölüyorrlar...

Bu ülkede kimse hayvanlara değer vermez mi ya!! 

Aşağıdaki internet sitesinden de durumun ne derece vahim durumda olduğunu görebilirsiniz. Bu hayvanların kurtarılmasında tek çare sizsiniz.bu canların daha fazla işkence çekmesine lütfen izin vermeyin.

https://www.sikayetvar.com/bilgevet