Kampanya Kapatıldı
Kampanyanın muhatabı: ilgili kişiye yönlendirilmesi talebiyle Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı ve 1 diğer muhatap daha

Tayland'da bulunan 220 Uygur Türkü Çin'e iade edilmesin. Türkiye Cumhuriyeti'ne kabul edilsin.

1 milyon'un üzerinde Suriyeli mülteciyi kabul etmiş ülkemizin Çin'in korkunç zulmünden kaçabilmiş 220 Uygur kardeşimize yardımcı olamaması kabul edilemez.

Acilen gereğinin yapılmasını T.C. Dışişleri Bakanlığı'na arz ederiz. Ülkemizin maalesef acı bir şekilde kutuplaştığı bu dönemde her kesimden destek görecek önemli bir jest olacağını belirtmek isteriz.

Konu ilk olarak burada dile getirilmiştir. Ayrıntılı bilgi ve yorumları da linkte bulabilirsiniz. 

NOT: Lütfen kampanyayı imzaladıktan sonra sosyal medya hesaplarınızdan paylaşın ve bu metni listenizdeki kişilere email yoluyla iletin. Teşekkürler.

Bju kampanya şunlara teslim edildi:
  • ilgili kişiye yönlendirilmesi talebiyle
    Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı
  • Sayın Yetkili


    doruk oguz bu kampanyayı bir imzayla başlattı, şimdi 82.347 destekçisi var. Görmek istediğin değişimi yaratmak için bugün sen de bir kampanya başlat.
    Bugün doruk imzanı bekliyor!

    doruk oguz bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı: Tayland'da bulunan 220 Uygur Türkü Çin'e iade edilmesin. Türkiye Cumhuriyeti'ne kabul edilsin.». doruk ve imza atan diğer 82.346 kişiye katıl.