Petition Closed

Chcemy aby Michał Mick Fiałkowski pozostał komentatorem MotoGP w Polsacie!

This petition had 1,931 supporters


Szanowny Panie,

my, fani serii MotoGP w Polsce, bardzo doceniamy fakt, że możemy oglądać zmagania wszystkich trzech kategorii (począwszy od treningów, przez kwalifikacje, aż po wyścigi) w telewizji Polsat, a dokładnie na sportowych kanałach tej telewizji. Tym bardziej cieszy nas informacja o przedłużeniu transmitowania tej dyscypliny o kolejne trzy lata mimo, że sport ten nie cieszy się bardzo dużą popularnością w naszym kraju. Jednak jest coś jeszcze, co decyduje o wyjątkowości transmisji MotoGP w Polsacie - a jest to towarzyszący jej komentarz.

Wraz z końcem sezonu MotoGP 2016 dotarła do nas druzgocąca wiadomość, która wydaje już się być potwierdzona i nieodwracalna. Michał Fiałkowski nie będzie już komentatorem MotoGP w nadchodzącym sezonie w telewizji Polsat.

Walczymy o to, żeby zmienić ten stan rzeczy. Nikt nie ma wątpliwości, że Michał wraz z Grzegorzem Jędrzejewskim i Adamem Badziakiem tworzyli nierozerwalny i perfekcyjny kolektyw komentatorów, bez których całe widowisko utraci bardzo wiele ze swojego unikalnego uroku. Doceniany przez wszystkich fanów i obserwatorów motocyklowych mistrzostw świata, Michał Fiałkowski powinien być dla wszystkich wzorem entuzjazmu, zaangażowania i podchodzenia do swojej pracy z wielką i wyczuwalną pasją.

Podpisujemy się pod petycją, żeby wyrazić swój sprzeciw i pokazać, jak wielu fanów posiada Michał. Przede wszystkim jednak chcemy zwrócić razem uwagę telewizji Polsat na to, że bez Michała seria MotoGP może stracić na oglądalności oraz na to, że nie wyobrażamy sobie nadchodzącego, jakże ekscytującego i pełnego zmian sezonu bez komentarza tego trio: Michała, Adama i Grzegorza.

Razem próbujemy zawalczyć o naszego najlepszego komentatora sportowego. Prosimy o to, aby w nadchodzącym sezonie 2017 (i wszystkich następnych sezonach) Michał Fiałkowski pozostał komentatorem MotoGP w Polsacie.

Z poważaniem,

fani i sympatycy Michała oraz całej serii MotoGPToday: Katarzyna is counting on you

Katarzyna Nycz needs your help with “Sz. P. Marian Kmita: Chcemy aby Michał Mick Fiałkowski pozostał komentatorem MotoGP w Polsacie!”. Join Katarzyna and 1,930 supporters today.