Kedimin fip ile mücadelesine destek olun

Kedimin fip ile mücadelesine destek olun

75 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
Başlama tarihi:
Muhatap:
Royal Canin ve

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Seyda Burgan

Merhaba;

Yaklaşık 2 ay önce sokakta bulup sahiplendiğim kedim Fındık’ı aşıları ve muayenesi için bir kliniğe götürdüm. Sapasağlam olduğu, hiçbir sorunu olmadığı yalnızca karnında bir gerginlik olduğu, hamile olma ihtimali olduğu söylendi. Çok küçük değil mi diye sorduğumuzda 6 aylık olduğu ve hamile olabileceği veteriner tarafından izah edildi. O hafta karnı büyümeye başladı, ben de veterinerin söyleminden dolayı sahiplendiğimde hamile olduğuna kanaat getirdim. 


Dün hamileliğin 70. günü olduğunu düşündüğümüz ve hala doğumun gerçekleşmemesinden tedirgin olduğumuz için Fındık’ı veterinere götürdük. Kedimin değil iki ay öncesinde, şuan bile 4-5 aylık olduğu, hamile olmasının imkansız olduğu söylendi. Kedim fip hastası imiş. Karın şişliği o bölgede biriken sıvıdan kaynaklanıyormuş. Fip tedavisi çok yüksek maliyetli ve yurtdışından dolar bazında getirilen ilaçlarla gerçekleştirilen bir süreç. Son dönemleri çok acılı olmakla beraber ölümcül olduğu biliniyor.

Tedavi masraflarının karşılanmasında ve Fındık’ın hayata tutunmasına desteklerinizi bekliyoruz, lütfen kızımın dayanma gücü olun.

75 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.