Doğrulanmış başarı
Kampanyanın muhatabı: Prime Minister Recep Tayyip Erdoğan

Sanction Syria

(scroll down for English العربية أيضا)

Bizler, Suriye'den, Türkiye'den ve dünyanın dört bir yanından, Suriye'deki protestolara karşı gösterilen şiddet dolu bastırma hareketleri karşısında dehşete düşmüş aktivistleriz.

Şu ana kadar binlerce kişi öldürüldü ve biz dünyanın her yanından hükümetleri bu şiddeti durdurmak için adım atmaya çağırıyoruz.

Bizler, Türk Hükümeti'ni, sert sözlerini icraate geçirerek, Suriye hükümet birimleri üyeleri, resmi kurumları ve petrol ihracatçıları üzerinde, protestolara gösterilen şiddet dolu baskı durana kadar, yaptırımlar uygulamaya çağırıyoruz.

English:

We are activists in Syria, Turkey, and around the world who are horrified by the violent repression of protests in Syria. Hundreds have been killed so far, and we demand governments around the world take action to end this violence.

We call upon the Turkish government to turn strong words into action by imposing targeted sanctions against Syrian officials, government entities, and oil exports until the violent crack down against protestors stops.

العربية
نحن النشطاء في سورية وتركيا ومن حول العالم نستنكر بشدة القمع الوحشي للمظاهرات في سورية. المئات تم قتلهم حتى الآن ونطالب حكومات العالم ان تتحرك لانهاء العنف.

لذى ندعو الحكومة التركية ان تقوم بفعل يناسب لهجتها القوية تجاه ما يجري، وان تضع النظام السوري والمسؤولين وشركات النفط تحت عقوبات وحظر موجه حتى تكف عن قمع المحتجين

 

Bju kampanya şunlara teslim edildi:
  • Prime Minister
    Recep Tayyip Erdoğan


    Esra Islamoglu bu kampanyayı tek bir imzayla başlattı ve 14.761 destekçisi ile başarıldı. Önem verdiğin bir şeyin değişmesi için bir kampanya başlat.
    Bugün Esra imzanı bekliyor!

    Esra Islamoglu bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Recep Tayyip Erdoğan: Sanction Syria». Esra ve imza atan diğer 14.760 kişiye katıl.