Kampanya Kapatıldı

POMEM Ve PÖH ''YAŞ'' ŞARTLARI ESNETİLSİN.

Bu kampanya 15.609 destekçiye ulaştı


          İnstagram: www.instagram.com/pomem.poh.alimlari.2017 
          

POMEM,POMEM PÖH ALIMLARINDA Kİ YAŞ SIKINTISI..!

Yenisi yapılacak olan Pomem ve Pöh alımlarında yıllardır haklı mücadelesini verdiğimiz yaş haddi yanlışının düzenlenmesini, mağduriyetin ortadan kaldırılmasını istiyoruz. Pomem de 30 yaşından gün almamış olmak ibaresi bulunmakta ve bu sene 31 aralık 1989 ve sonrası doğanlar yani 1990 ve sonrası başvurabilmiştir. Diğer kamu alımlarında ise 30 yaşını doldurmamak ibaresi bulunmakta burada ise 1 ocak 1986 ve sonrası doğumlular başvurabilmektedir.

Şimdi size soruyoruz; 30 yaşından gün almamış olmak ibaresi bulunan bir alımla 30 yaşını doldurmamış olmak ibaresi bulunan bir alım arasında nasıl 3 yaş oynayabilir? Bu hesaplama yanlışlığını bizzat kendiniz görmektesiniz.


Sizlerden Talebimiz; yeni çıkacak KHK’larda veya Kanunlar da Pomem ve Pöh alımlarında yaş haddinin “1 OCAK ESAS ALINMAK ÜZERE YAŞIN EN ÜST YAŞ SEVİYESİNE YÜKSELTİLMESİDİR”.

Mağduriyetin ivedili bir şekilde giderilmesi ve başvuruyu fazlalaştırarak kontenjanın en iyi şekilde değerlendirilebilmesi için talebimizin değerlendirilerek, düzenlemenin yapılmasını,Yeni Pomem ve Pomem(PÖH) Alımlarında YAŞ haddinin “1 OCAK ESAS ALINARAK YAŞ SEVİYESİNİN ÇIKARILABİLECEK EN ÜST YAŞ SEVİYESİNE ÇIKARILARAK”İLANA ÇIKILMASI GEREKTİĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 

 Bugün Murat imzanı bekliyor!

Murat Özkaya bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «POMEM Ve PÖH'te YAŞ ESNETİLSİN.». Murat ve imza atan diğer 15.608 kişiye katıl.