Doğrulanmış başarı

Oğlum, Cezaevinden Kaçan Babası Tarafından Kaçırıldı. Lütfen Sesimi Duyurmama Yardım Edin

Bu kampanya 1.774 destekçi ile değişim yarattı!


10 yaşındaki oglum ÖZGÜR BOTAN ÇAPRAZ, CEZAEVİNDEN FİRAR EDEN BABASI ÇAĞRI ÇAPRAZ TARAFINDAN KAÇIRILDI 

2 aydır her türlü başvuruyu yaptım, suç duyurusunda bulundum, her kapıyı çaldım ama sonuç alamadım. 

En son İstanbul'da Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüm. Bana yardım edeceğini ve konuyu Adalet Bakanlığı'na ileteceğini söyledi. Sağolsun gözlerimin önünde Adalet Bakanı'na dosyamı iletti.

Ben heyecanla müjdeli haberi beklerken Adalet Bakanlığı'ndan beni aradıklarında yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler. 

Ben de kalkıp Ankara'ya gittim. İcisleri Bakanlığı ve Külliye'de görüşebildiğim herkesle görüştüm fakat hala bir sonuc yok malesef. Oğlum şu an nerede ne halde yaşıyor mu yurtiçinde mi yurtdışında mı bilmiyorum. 

Yalvarırım sesime ses olun ve beni duymalarını sağlayın. Bu devlet nasıl olur da cezaevi firarisi olan hem de yillarca emek vererek büyüttüğüm cocugumu kaçıran adamı bulmak için kılını kıpırdatmaz anlamış değilim. Lütfen duyarlı olun ve imzalayip imzalanmasını saglayın simdiden teşekkür ederim.

Ayrıca fotoğrafta görülen Çağrı Çapraz'ı görmeniz durumunda lütfen 155'e haber verin. 

Allah hepinizden razi olsun.

Oğlum zorla tutuluyor yalvariyorum yardim edin devlet buyuklerinin beni duymasını sağlayın. Lütfen duyarsız kalmayın. Bugün Diğdem imzanı bekliyor!

Diğdem Şenol bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Oğluma kavuştum, hepinize teşekkür ederim. #özgürannesiyleözgür». Diğdem ve imza atan diğer 1.773 kişiye katıl.