Kampanya Kapatıldı

Mahir KILIÇ’ın Açlık grevi son bulsun işine geri dönsün.

Bu kampanya 1.099 destekçiye ulaştı


İzmir Büyükşehir belediyesine ait şirketin çalışanı Mahir KILIÇ tam 29 gündür açlık grevi yapıyor. Tam 29 gündür Belediye binasının önünde yağmur , ayaz , dolu demeden aç bekliyor, iş bekliyor , diyalog bekliyor , çözüm bekliyor...

Sorunun temeli ; Belediyeye açılan kadro davasında verilen imzalardan rahatsız olunması ve buna belediyenin işgüzar bürokratlarının karşıt tepki vererek çeşitli oyunlarla Mahir KILIÇ ve 6 arkadaşını işten çıkarmasıdır.

Sorunun çözümü ise kolaydır. Belediyemizin aklıselim yöneticileri Mahir ve arkadaşları ile diyaloğa geçip süreci ilk ağızdan öğrenerek bilinçli belediyecilik örneği ile bu kişileri işlerine yeniden kavuşturmasıdır..

Mahir Kılıç bir aile babasıdır, 8 yaşındaki kızı Yaren , eşi , ve dostları 29 günlük bu açlık grevinin daha fazla ilerlemesinden mahirin sağlığında çözülemeyecek problemlerin çıkmasından endişe ediyorlar..

Sizlerin de desteğiyle bu AÇLIK GREVİ SON BULSUN..

İmzalarınız Mahir ve 6 arkadaşını işlerine geri döndürecektir...Bugün deniz imzanı bekliyor!

deniz kılıç bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Mahir KILIÇ’ın Açlık grevi son bulsun işine geri dönsün.». deniz ve imza atan diğer 1.098 kişiye katıl.