Kampanya Kapatıldı

Lütfen yardım edin canımı aldılar başka canlar ölmesin yalvarırım��

Bu kampanya 4.407 destekçiye ulaştı


Bademim evimizin neşesi annemle babamın hiç olmayan oğlu olmuştu her sabah evimizde pişirilen 5 yumurtadan birisi hep onundu 4 kişilik ailemize bir kimlik daha eklemiştik 5 kişilik bir aileydik ta ki 
Ailemle birlikte yapmış olduğum Kamil Koç firması ile seyahatimde çantasında olan Köpeğimi alamıcaklarını yasak olduklarını söylemelerine kadar. Öncelikle şaşırdık giderken metro firmasında bu sorunu yaşamadık fakat bunları anlattığımızda bize bilet alırsanız sadece kabul edebiliriz dediler bunun kadar saçma bir cevap olamazdı zaten sonrasında Köpeğim Badem'i bagaja koydular havalandırması olduğunu söyleyip Erdek'ten İstanbul'a yolculuk taşıyorduk 15.15 den 21.30 a kadar mola verilmedi biz dahil bütün yolcular şikayet etti ihtiyaç gidermek için fakat aldırış edilmedi indiğimizde köpeğim yaşamıyordu.Köpek ile seyahat yasak dediniz !!!sonra koltuk parasını verin alalım dediniz!!! sizin çıkarlarınız bugün bir canı yarın başka canları alacak yer batsın işletmeniz yere batsın çıkarlarınız bakşa canlar ölmesin başka çocuklar başka oğullar ölmesin.
Lütfen yardım edin yalvarırım.Bugün Filiz imzanı bekliyor!

Filiz Ohtamış bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Lütfen yardım edin canımı aldılar başka canlar ölmesin yalvarırım��». Filiz ve imza atan diğer 4.406 kişiye katıl.