Doğrulanmış başarı

Kartal Sahili'nde mangal yasaklansın

Bu kampanya 4.944 destekçi ile değişim yarattı!


Mangalcılar yaz aylarında Kartal Sahili'nde mangal yaparak çevre ve hava kirliliği oluşturuyor. Sahiller mangal yapma yeri değildir. Sahillerde yürüyüş, balık tutma ve bisiklete binme gibi etkinlikler yapılabilir. Ancak, mangalcılar nedeniyle insanlar bu etkinliklerden mahrum kalıyor.

Mangalcılar çimlerde mangal yapıyor ve dumanı çimlerin her iki tarafındaki yürüyüş ve bisiklet yollarına gidiyor. Hatta bazı mangalcılar mangallarını bisiklet yolunun üzerine koyuyor. Mangalcıların araçları nedeniyle sahil yolunun bir şeridi otoparka dönüşüyor ve trafik olumsuz etkileniyor. Ayrıca, dumandan etkilendikleri için astım hastaları sahilden yararlanamıyor.

Mangalcılar sebebiyle çevre ve hava kirliliği ile trafik sorununun yanı sıra bir metropole yakışmayan bir görüntü kirliliği de oluşuyor. Bu yüzden, Kartal Sahili'nde mangal yapmanın yasaklanmasını talep ediyoruz ve imza kampanyası başlatıyoruz.

Kartal Sahili'nde mangalcı sorunu ile ilgili haberler:

http://www.kartal24.com/73659-mangalcilar-kartal-sahilinde-her-yeri-duman-etti

http://www.kartal24.com/72856-mangalcilar-kartal-sahilini-dumana-bogdu

http://www.kartal24.com/75648-mangalcilar-haftasonu-sahili-kartalliya-zehir-etti



Bugün Kartal 24 imzanı bekliyor!

Kartal 24 bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Kartal Sahili'nde mangal yasaklansın imza kampanyası - 3 günde 1000 imzayı geçti - sen de imzala». Kartal 24 ve imza atan diğer 4.943 kişiye katıl.