Kampanya Kapatıldı

Kars Hayvan Barınağı İyileştirilsin, Canlar Donarak Ölmesin

Bu kampanya 43.562 destekçiye ulaştı


SOKAK CANLARI SOĞUKTAN DONARAK ÖLÜYOR!

İMZALARSAN ÖLMEZSİN,
İMZALAMAZSAN Ö-LE-CEK-LER!

Lütfen Sokak Hayvanları için Kars ilimizde bulunan sadece 500m2'lik Hayvan Barınağının geliştirilmesi ve daha aktif hale getirilerek bir Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olması adına imza verin. Sokak canları donarak ölmesinler!

Kars şehrinin iklimi kuru soğuktur. Yılın 6 ayı karla kaplı beyaz bir şehir. Sıcaklık Kars'ta -40'lara kadar düşüyor. İnsanlar bile soğuktan kaçarken dışarıda kalan sokak canları barınma ve beslenme ihtiyaçlarını nasıl karşılasınlar?                     

Hayvan sever herkesi, vicdanı olan herkesi bu sessiz ruhların sesini duymaya çağırıyorum. Lütfen kampanyayı imzalayarak Kars Belediyesi’nden bu durumu düzeltmelerini isteyin. Siz imza attıkça, imzalarınız belediyeye e-mail yoluyla iletilecek.

Ne kadar çok olursak sesimiz ve bu sessiz canların sesini o kadar güzel duyururuz. Desteklerinizi bekliyoruz.Bugün Meltem imzanı bekliyor!

Meltem Topkaya bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Kars Hayvan Barınağı İyileştirilsin, Canlar Donarak Ölmesin @MKaracanta». Meltem ve imza atan diğer 43.561 kişiye katıl.