İklim değişikliğine karşı acilen harekete geçin. 2050 yılına kadar %100 yenilenebilir enerji hedefi koyun.

Kampanya Kapatıldı

İklim değişikliğine karşı acilen harekete geçin. 2050 yılına kadar %100 yenilenebilir enerji hedefi koyun.

Bu kampanya 332.990 destekçiye ulaştı
Başlama tarihi:
Muhatap:
Recep Tayyip Erdoğan (Cumhurbaşkanı) ve

Bu kampanya neden önemli?

İklim değişikliği, günümüzün en büyük ahlaki mücadelelerinden birisi. Bu tehlike dünyamızın ve insanlığın geleceği için büyük bir tehdit oluşturuyor. İklim değişikliğinden en çok etkilenecek olanlar ise fakir ve korunmasız olan insanlar. Çocuklarımızın ve sevdiklerimizin geleceği tehdit altında. Şu an yerel, ulusal ve tüm dünya olarak hepimizin uyanıp, harekete geçme zamanı.

İnanç ve diğer ahlaki değerlerle, iklim değişikliğine karşı harekete geçmenin bir zorunluluk olduğuna inanıyoruz.

Siz liderleri, iklim değişikliğine neden olan tehditlere karşı acilen harekete geçmeye ve 2050 yılına kadar %100 yenilenebilir enerji hedefi koymaya çağırıyoruz. Küresel sıcaklık artışını geri dönülemez nokta olan 2 derecenin altında tutabilmek, karbon salımını sıfıra indirmek, sürdürülebilir kaynaklara yatırım yaparak, gelişen ve dengeli bir dünya için bu adımı atmalıyız.

Biz, dünyamızı ve birbirimizi koruyup kollayarak, mutluluk ve uyum içinde yaşamak için üzerimize düşeni yapacağımıza söz veriyoruz.

Hep beraber, daha iyi bir yaşam için korkusuzca harekete geçelim.

 

Türkiye'den başka bir ülkede yaşıyorsanız, yaşadığınız ülkedeki kampanyaya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Argentina - Australia - Brazil - Cambodia - Canada - Caribbean - Colombia - Egypt - France - Germany - Indonesia - Ireland - Israel - Italy - Japan - Kenya - Mexico - Nigeria - Norway - Philippines - Portugal - Russia - South Africa - Spain - UK - USA

Kampanya Kapatıldı

Bu kampanya 332.990 destekçiye ulaştı

Bu kampanyayı paylaş