Doğrulanmış başarı

@GSB_SuatKilic #jimnastik Spor Bakanlığı: İstanbul Bağlarbaşı Jimnastik Salonu kapatılmasın

Bu kampanya 3.652 destekçi ile değişim yarattı!


İstanbul Bağlarbaşı Jimnastik Salonu kapatılıyor

Bugün kızımın yıllardır kendini geliştirmek ve Türk sporuna katkıda bulunabilmek için son derece özveriyle çalıştığı Bağlarbaşı Cimnastik Salonu'nun Haziran ayından itibaren kapanacağı haberini alarak yıkıldık.

Koskoca İstanbul'da topu topu bir tane olan nizami salon neden kapanmak zorunda? 5-6 yıldır bu spora gönül ve emek veren öğrenciler, öğretmenler ve aileler neden bu sevdadan vazgeçmek zorunda?

Aile olarak, son derece yıldırıcı koşullara rağmen bu sporu devam ettirebilmek için elimizden geleni ardımıza koymadık. Pek çok aile evladının geleceği için çok çaba sarfetti.

Kızım son iki yıldır okulundan erken çıkıp, belediye otobüsüne yetişebilmek için yarış yaparak antrenmanına geç kalmamak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Pek çok yaştan öğrenci, bu çabalar sayesinde devam ediyor jimnastik hayatına.

Bu fedakarlıkların hepsi, sadece sporda ilerleyebileceğimize, yeterince çalışırsak her şeyi yapabileceğimize, diğer ülkelerden bir eksiğimiz olmadığına dair duyduğumuz inanç sayesinde oluyor.

Sizden tek ricam; çocuklar, aileler ve hocalar tarfından gösterilen bu özveriyi boşa çıkarmayıp salonun kapatılmaması için elinizden geleni yapmanız. Hangi gerekçeyle bu salonun bir anda yok olacağını çocuklara nasıl açıklayacağız bilmiyorum.

Bu öyle bir spor ki, 5-6 yıl geçmeden meyvesini toplayamıyorsunuz. Tam acemiliği atıp, meyve toplama aşamasına gelmişken, neden bu sporu öldürmemiz gerekiyor?

Beni ve benim gibi ailelerin, en önemlisi çocukların meramını anlayacağınıza yürekten inanıyor, değerli desteğinizi bekliyorum.

Spor aşığı bir çocuğun velisi

 Bugün Kartal imzanı bekliyor!

Kartal Kendirci bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «@GSB_SuatKilic #jimnastik Spor Bakanlığı: İstanbul Bağlarbaşı Jimnastik Salonu kapatılmasın». Kartal ve imza atan diğer 3.651 kişiye katıl.