Doğrulanmış başarı

Gökçeada Yıldızkoyu Doğal Volkanik Kayaları Katletmelerine izin vermeyelim!

Bu kampanya 4.000 destekçi ile değişim yarattı!


Bir gece operasyonuyla Gökçeada Yıldızkoyu'nda yer alan, güzelim doğal sit alanındaki Volkanik Kayaları parçalayıp üzerine çirkin konteynerı yerleştirdiler... Amaç TÜDAV organizasyonu dahilinde Avrupa Birliği'nden alınan hibeyle başlatılan proje kapsamında su altı milli parkının tanıtımını yapmak.

Bunu yapmak için böylesine çirkin bir yapının doğal sit alanına koyulması ve bir güzelliği tanıtmak için başka bir güzelliğin çirkinleştirilmesine şahit olmak gerçekten çok üzücü...

Ve aldığımız duyumlara göre proje süresi tamamlandığında bu konteyner muhtarlığa hibe edilerek şu anda bırakılan alanda muhtarlığın insiyatifinde kullanılacakmış. Dolayısıyla gece operasyonuyla yerleştirilen o çirkin yapı sürekli kalmaya devam ederek yapılaşma için bir adım atılmış olacak.

Buna bir dur dememiz gerekli... Başka Gökçeada ve Yıldızkoyu'nun, çirkinleştirilmesine izin vermeyelim... Gökçeada'yı ve Yıldızkoyu'nu seviyoruz...Bugün Mine imzanı bekliyor!

Mine Çıkrıkçı bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Gökçeada Yıldızkoyu Doğal Volkanik Kayaları Katletmelerine izin vermeyelim». Mine ve imza atan diğer 3.999 kişiye katıl.