Kampanya Kapatıldı

Başakşehir Belediyesi Çocuk Parkını FUZUL inşaata SATTI!!!

Bu kampanya 166 destekçiye ulaştı


Başakşehir Belediyesi Onurkent bölgesinde 569 ada 1 parsel içinde bulunan bir arazinin zamanında Kooperatif iken halk tarafından parası ödenmiş ve bu arazi Belediye Planlarında halka, Çocuk parkı / Kreş / Anaokulu yeri olarak gösterilmiştir.

Ayrılan bu boş alan Belediye tarafından, 2009’ da ve 2012’ de yapılan plan tadilatları ile  serbest kat binaya dönüştürülmüştür.

2017 yılında FUZUL İnşaat' a 15 kat 60 daire yapılacak şekilde satıldığı bilgisini aldık.

İnşaat işçileri halk tarafından durduruldu, barikatları yıkıldı ve kazdıkları çukurlarda öylece kaldı. Çocuklarımızın oyun oynadığı yerler tehlikeli alanlara dönüştü...

Bölgemizin, Çocuk parkları, Otoparkları, Sosyal donatı alanları bir bir yok edilmektedir...

Bu alanın sahibi olan halka bırakılırsa bölge insanlarının çok minnettar olacaklarını ve ilgililere talimatlarınızı hürmetle saygı ile arz ederiz.


Not: Bütün yazdıklarım yıllara göre haritası ile belgelidir, 1 adet eklenebildiği için kısıtlı görebilirsiniz isteyene tüm evrakları iletebilirim. Bugün Harun imzanı bekliyor!

Harun Şahiner bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Belediye Çocuk Parkını FUZUL inşaata SATTI!!!». Harun ve imza atan diğer 165 kişiye katıl.