Petitioning Ankara Altındağ Belediye Başkanlığı and 1 other

Altındağ Belediyesi Veterineri Emre ÇINAR görevinden alınsın

18 Temmuzda Altındağ Belediyesine kısırlaştırmak üzere sağlıklı bir şekilde teslim edilen erkek sokak köpeği küpe numarası 91761 olarak kısırlaştırılmıştır. 31 Temmuzda ise barınakta kafes içinde yerde halsiz ve baygın yattığını görülünce özel kliniğe alınmaya çalışılmış ancak kliniğe bile yetişemeden yolda hayatını kaybetmiştir. Barınak sorumlusu veteriner ise hasta olduğundan kendisinin bilgilendirilmediğini söylemiştir.

Sorumlu olduğu bir barınakta hasta bir köpekten bile haberi olmayan, 5199 sayılı Hayvan Koruma Kanununa aykırı hareket eden ve veterinerlik görevini yerine getiremeyen, mesleki yetersizlik nedeniyle hayvanların ölümüne neden olan Altındağ Barınağı Veterineri Emre ÇINAR görevinden alınsın... 

This petition will be delivered to:
  • Ankara Altındağ Belediye Başkanlığı
  • Orman Su 9. Bölge Müdürlüğü


    Alev Demirkıran started this petition with a single signature, and now has 3,820 supporters. Start a petition today to change something you care about.
    Today: Alev is counting on you

    Alev Demirkıran needs your help with “Altındağ Belediyesi Veterineri Emre ÇINAR görevinden alınsın”. Join Alev and 3,819 supporters today.