Kampanyanın muhatabı: Ankara Altındağ Belediye Başkanlığı ve 1 diğer muhatap daha

Altındağ Belediyesi Veterineri Emre ÇINAR görevinden alınsın

0

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 5.000.

18 Temmuzda Altındağ Belediyesine kısırlaştırmak üzere sağlıklı bir şekilde teslim edilen erkek sokak köpeği küpe numarası 91761 olarak kısırlaştırılmıştır. 31 Temmuzda ise barınakta kafes içinde yerde halsiz ve baygın yattığını görülünce özel kliniğe alınmaya çalışılmış ancak kliniğe bile yetişemeden yolda hayatını kaybetmiştir. Barınak sorumlusu veteriner ise hasta olduğundan kendisinin bilgilendirilmediğini söylemiştir.

Sorumlu olduğu bir barınakta hasta bir köpekten bile haberi olmayan, 5199 sayılı Hayvan Koruma Kanununa aykırı hareket eden ve veterinerlik görevini yerine getiremeyen, mesleki yetersizlik nedeniyle hayvanların ölümüne neden olan Altındağ Barınağı Veterineri Emre ÇINAR görevinden alınsın... 

Bu kampanyanın teslim edileceği kurum:
  • Ankara Altındağ Belediye Başkanlığı
  • Orman Su 9. Bölge Müdürlüğü


    Alev Demirkıran bu kampanyayı bir imzayla başlattı, şimdi 4.224 destekçisi var. Görmek istediğin değişimi yaratmak için bugün sen de bir kampanya başlat.
    Bugün Alev imzanı bekliyor!

    Alev Demirkıran bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Altındağ Belediyesi Veterineri Emre ÇINAR görevinden alınsın». Alev ve imza atan diğer 4.223 kişiye katıl.