Doğrulanmış başarı

Tecavüz savunucusu Nihat Doğan ile ilişiğinizi kesin

Bu kampanya 89.882 destekçi ile değişim yarattı!


Nihat Doğan isimli şahıs 11 şubat 2015 Özgecan Aslan cinayeti sonrası bir kullanıcıyla girdiği münakaşa sonucu şu tweeti atmıştır:

"sizde mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız"

https://pbs.twimg.com/media/B91zurZCQAAU5F2.jpg

Böyle korkunç ve üzücü bir olayın ardından bu açıklamayı yapabilecek tıynette bir insanı televizyonlarımızda, evlerimizin içinde görmek istemiyoruz.
Tecavüzü normalleştirmekle kalmayıp, mağduru suçlu gösteren, böyle çarpık zihniyete sahip insanlar temiz bir medyada yer almamalılar. 

Twitter'da da insanlar #NihatVarsaSurvivorBoykot hashtag'iyle tepkilerini dile getiriyorlar. (Ayrıca halkımızı şuradan da tepkilerini göstermeye davet ediyorum: http://www.acunn.com/iletisim)

Acun Ilıcalı ve Acun Medya olarak bu konuda gereğini yapmanızı ve bahsi geçen şahısla olan ilişkinizi kesmenizi istiyoruz. 

Saygılarımla

 

 

 Bugün Nur imzanı bekliyor!

Nur Yıldız bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Acun Ilıcalı ve Acun Medya: Tecavüz savunucusu Nihat Doğan ile ilişiğinizi kesin». Nur ve imza atan diğer 89.881 kişiye katıl.