Про позбавлення державних нагород Злати НЕКРАСОВОЇ та Олександра СТАРУХА.

Про позбавлення державних нагород Злати НЕКРАСОВОЇ та Олександра СТАРУХА.

68 людей подписали. Следующая цель: 100
Создано

Почему эта петиция важна

Запорізька громада звертається до Презедента України з ВИМОГОЮ невідкладно скасувати Указ Президента від «24 березня» № 165/2022, в частині нагородження Злати НЕКРАСОВОЇ та Олександра СТАРУХА орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

В той час, коли батьки не можуть забрати з поля бою тіла військових, які загинули, намагаючись зупинити «рашистські війська», а небайдужі жителі Запорізького краю об’єдналися та хто чим може допомагають нашій АРМІЇ, Ви нагородили цих «псевдогероїв» з формулюванням, яке викликало обурення, відчуття несправедливості та зрадництва, а саме: «За вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, мужність і самовіддані дії, виявлені під час організації оборони населених пунктів від російських загарбників».

Злата НЕКРАСОВА відома у місті Запоріжжі як ставлениця «смотрячого від Дніпровських» кримінального авторитет Веміра ДАВІТЯНА, який разом з нею грабували наш регіон до початку війни.

Одразу після нападу Росії на Україну Злата НЕКРАСОВА під виглядом організації гуманітарної допомоги покинула територію України та перебувала в Угорщині. Тобто, з початку війни вона була відсутня в Запорізькій області та повернулась до міста Запоріжжя безпосередньо за декілька днів до отримання нагороди виключно з метою самопіару.

Весь цей час питаннями оборони нашого Краю займались зовсім інші люди, про яких Ви, на жаль, не знаєте та у своїх Указах про них очікувано не згадали.

Маючи сумнівну репутацію та відсутність будь-яких професійних навичок, НЕКРАСОВА прикривається зв’язками в Офісі Президента України та погрожує фразою «…Мне что, Кирюше позвонить?» (рос.), маючи на увазі Кирила ТИМОШЕНКО.

Нагородження голови ОВА Олександра СТАРУХА взагалі є неприпустимим. Фактично за його «діяльності» захоплено близько 40% території області. СТАРУХ весь час прикривав НЕКРАСОВУ, а зрадник України Євген Балицький, з його дозволу, був присутній на всіх нарадах щодо організації територіальної оборони регіону.

На сьогоднішній день під окупацією знаходяться міста Бердянськ, Дніпрорудне, Мелітополь, Енергодар (в якому розташована одна з найбільших атомних станцій в Європі), Оріхів, Гуляйполе, Пологи. В цих містах мешканці фактично стали заручниками окупантів. Непоодинокими є дані про розкрадання гуманітарних конвоїв та викрадення місцевих активістів.

Забезпечення підрозділів територіальної оборони регіону (ТРО) бронежилетами та зброєю відбулося за кошти жителів області, які збирались на підтримку ТРО та виключно за допомогою волонтерів. При цьому Запорізька воєнна адміністрація звітує про такі закупівлі та «забуває» вказати про допомогу волонтерів.

Також обурення викликала передача СТАРУХОМ системи STARLINK не для потреб ЗСУ, а його друзям - ректору ЗНУ Миколаю Фролову та ректору НУ «Запорізька політехніка» Віктору Грешті, про що є підтверджуючі документи.

Нагородження таких посадовців, які «їздять на шиї» волонтерів, жителів міста та наших захисників, дестабілізує ситуацію та підриває бойовий дух.

Ані СТАРУХ, ані НЕКРАСОВА не є лідерами, які, у разі існуючих загроз, можуть об’єднати та згуртувати запорізьке суспільство, а наявність в них «покровителів» в Офісі Президента, що безпідставно представляють їх до таких високих нагород, сприяє обуренню жителів регіонк та розчаруванню в керівництві державою.

ВИМАГАЄМО невідкладно скасувати Ууказ президента від «24 березня» № 165/2022, в частині нагородження Олександра СТАРУХА та Злати НЕКРАСОВОЇ орденом Богданам Хмельницького III ступеню та орденом княгині Ольги III ступеню відповідно.

68 людей подписали. Следующая цель: 100